Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Оновлено формат урядової програми «Доступні ліки»

Новини - Новини Флеш

У рамках трансформації галузі охорони здоров’я у квітні 2017 року запроваджено новий принцип забезпечення пацієнтів ліками - урядову програму «Доступні ліки». Міністерство охорони здоров’я України обрало три напрямки захворювань, лікування яких у країні є 

Детальніше...

 

Зростання економіки має бути відображено на зростанні рівня життя людей і добробуту – Президент

Новини - Новини Флеш

Президент України Петро Порошенко під час участі в публічній дискусії з представниками громадянського суспільства та експертного середовища в ефірі «Суспільного телебачення» зазначив, що готовий продовжити реалізацію стратегії подолання бідності та захисту найменш захищених верств населення.

Детальніше...

 

УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Новини - Новини Флеш

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.

Детальніше...

 

Міжгірські рятувальники провели екскурсію для школярів

Служба 101 - Служба 101

 

17 квітня 2019 року про правила безпеки життєдіяльності дізнались школярі 8-10 класів навчально-виховного комплексу села Репинне, що у Міжгірському районі. Вони завітали на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу, аби дізнатися про діяльність фахівців Служби порятунку, ознайомитися із пожежно-рятувальною технікою та спорядженням.

Однак, найбільше захоплення у гостей викликала можливість приміряти захисний одяг вогнеборців, потримати в руках спеціальне обладнання за допомогою якого вони ліквідовують надзвичайні події та рятують життя, а також посидіти за кермом пожежного автомобіля.

 

Міжгірський районний відділ Управління

ДСНС України у Закарпатській області

 

Останнє оновлення (18 квітня 2019)

 

ТРАДИЦІЙНИЙ ЯРМАРОК КАР’ЄРИ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОЙШОВ В МІЖГІРСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ

Новини - Новини Флеш

16 квітня 2019 року Міжгірською районною філією Закарпатського ОЦЗ (директор Ігор Казибрід) на базі Міжгірського професійного ліцею організовано та проведено ярмарок кар’єри, котрий цього року пройшов під надзвичайно актуальним та наболілим гаслом «Живи та працюй в рідному краї». Адже саме такий заклик на даний час спрямовую сучасна служба зайнятості до своїх клієнтів, створює можливості під час таких заходів для одних - знайти бажану роботу, для інших – познайомитись із майбутнім навчальним закладом, а для третіх – придивитись до потенційних працівників.

Останнє оновлення (18 квітня 2019)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 25 гостей на сайті