Понеділок, 18 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЯКИМ СТВОРЮЮТЬСЯ ЕКОНОМІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ЗАХИСТУ ПРАВА ДИТИНИ НА НАЛЕЖНЕ УТРИМАННЯ

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях.

Останнє оновлення (26 липня 2018)

Детальніше...

 

ГЛАВА УРЯДУ ПРО СИТУАЦІЮ З ВИПЛАТАМИ ПЕНСІЙ: УКРАЇНСЬКІ ПЕНСІОНЕРИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ ПЕНСІЇ ВЧАСНО, БУДЬ-ЯКІ ЗАТРИМКИ - ПЕРСОНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КЕРІВНИЦТВА ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Новини - Новини Флеш

Затримки, що виникли з виплатою пенсій у липні, - це персональна відповідальність керівництва Пенсійного фонду України, і до кінця тижня треба врегулювати ситуацію. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради з керівництвом Пенсійного Фонду, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики.

Останнє оновлення (26 липня 2018)

Детальніше...

 

Щорічна премія соціальних проектів Social Project Awards

Новини - Новини Флеш

З 1 липня до 29 серпня 2018 року активісти з усієї України мають змогу  подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно із журналом PROactive та за підтримки компанії „Цитрус”. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня ц.р. в Одеському театрі опери та балету.

Останнє оновлення (26 липня 2018)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 122 гостей на сайті