П'ятниця, 06 Грудень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Вивчаємо думку громадськості задля покращення якості послуг для учасників АТО

Новини - Новини Флеш

В Міжгірському районі уже тривалий час створена та успішно функціонує громадська організація «Спілка учасників АТО Міжгірщини «Скала»», основною метою діяльності якої є забезпечення реалізації соціальних, політичних, трудових, культурних та інших прав як її членів,

Детальніше...

 

В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗПОВІЛИ ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2019 РОКУ

Новини - Новини Флеш

У прес-центрі ОДА відбулася прес-конференція начальника ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасії Пентек.

Посадовиця повідомила, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 грудня 2019 року зріс прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність – з 1 564 до 1 638 гривень.

Детальніше...

 

Правила безпеки життєдіяльності в осінньо-зимовий період

Служба 101 - Служба 101

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- і газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибелі людей на них.  

Детальніше...

 

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК: ОНЛАЙН-АУКЦІОНИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ ЗАПУСТЯТЬ ІЗ КВІТНЯ

Новини - Новини Флеш

Кабінет Міністрів України схвалив рішення щодо реалізації пілотного проекту продажу окремих партій необробленої деревини через систему електронних аукціонів “Прозорро. Продажі”.

Детальніше...

 

Володимир Зеленський: Я справді хочу великого звільнення у форматі «всіх на всіх»

Новини - Новини Флеш

Одним з пріоритетних питань на переговорах лідерів «Нормандської четвірки» у Парижі, які підніматиме українська сторона, буде повернення в Україну всіх полонених, заявив Президент Володимир Зеленський.

Детальніше...

 

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОСІБ із ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ - ТУРБОТА СПІЛЬНА

Новини - Новини Флеш

3 грудня цього року з нагоди Міжнародного дня інвалідів, в рамках проведення всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ, проведено круглий стіл за участю соціальних партнерів та зареєстрованих безробітних з числа осіб з обмеженими можливостями та учасників АТО.

Детальніше...

 

Уряд розпочав пілотний проект для створення цифрового ІD громадян України

Новини - Новини Флеш

Уряд запустив пілотний проект для створення цифрового ID громадян України — верифікацію користувачів електронних реєстрів.

Для цього протягом наступних шести місяців будуть перевірені стан технічної безпеки та захисту наявних реєстрів,

Детальніше...

 

Про монетизацію пільг та субсидій

Новини - Новини Флеш

Органами соціального захисту населення області нараховано за листопад 2019 року пільгу у грошовій готівковій формі 193 пільговикам на суму 226,1 тис. грн  та у грошовій безготівковій формі 43053 пільговикам на суму 26 128,8 тис. гривень. Пільговикам, яким у зв’язку із технічними причинами не нараховано пільги у жовтні-листопаді, нарахування за всі місяці будуть здійснені у грудні поточного року.

Детальніше...

 

Міні-ярмарок вакансій – як одна з ефективних форм співпраці з роботодавцями

Новини - Новини Флеш

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій, так як безпосереднє спілкування роботодавців з пошукачами роботи у присутності фахівців відділу взаємодії з роботодавцями служби зайнятості, зокрема рекрутерів, дає більш дієвий результат.

Останнє оновлення (03 грудня 2019)

Детальніше...

 

До уваги одержувачів державних допомог!

Новини - Новини Флеш

Прожитковий мінімум у 2020 році становитиме з 1 січня 2020 року – 2 027 гривень, з 1 липня – 2 118 гривень, з 1 грудня – 2 189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

Детальніше...

 

ТВІЙ ВИБІР – ТВОЄ МАЙБУТНЄ !

Новини - Новини Флеш

28 листопада 2019 року працівниками Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ проведено ряд профорієнтаційних заходів для учнів випускних класів Пилипецького ліцею І-ІІІ ст., Репинського НВК І-ІІІ ст. та В.Студенівського НВК І-ІІ ступенів.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 17 гостей на сайті