Неділя, 12 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ПОРЯДОК ЗМІНИ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Громадянське суспільство - Правова освіта

Цільове призначення земельної ділянки відіграє важливу роль при реалізації громадянами своїх прав на неї та в дотриманні передбачених законодавством обов’язків. Зокрема, воно окреслює, яким чином допустимо її використовувати. Цільове призначення земельної ділянки зазначалися в державних актах на право власності на земельні ділянки, які видавалися до 01 січня 2013 року.

Детальніше...

 

Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників „Diamond Challenge for High School Entrepreneurs”

Новини - Новини Флеш

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний фонд „Інститут громадянської освіти та суспільних програм” („Благодійний фонд ІСЕРР”) вчетверте організовує в Україні національний відбір

Детальніше...

 

Запрошуємо держслужбовців взяти участь в онлайн-опитуванні

Адміністрація - Навчання та підвищення кваліфікації

У рамках виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2019-2021 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р, НАДС спільно із Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Офісом реформ Кабінету Міністрів України проводять дослідження «Державна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити рівень організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні та слабкі місці, а також обрати цінності спільні для усіх державних службовців.

Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби, а також будуть використані при підготовці концепції культури державної служби.

Якісне дослідження передбачає, що в онлайн-опитуванні візьмуть участь близько 20% державних службовців державного органу, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В» у різних структурних підрозділах та відрізняються за віком, статтю та досвідом роботи на державній службі.

Просимо державних службовців взяти участь у дослідженні, яке проводиться методом онлайн- опитування та триватиме до 30 жовтня 2019 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням https://www.surveymonkey.eom/r/BDSY2S3.

і

 

 

До уваги власників землі та землекористувачів, у яких право власності (користування) на земельні ділянки виникло до 2013 року, але відомості відсутні у Державному земельному кадастрі

Новини - Новини Флеш

На сьогоднішній день актуальною є проблема відсутності відомостей про земельні ділянки, право на які виникло до 2004 року, у Державному земельному кадастрі. Крім того, з метою забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, запобіганню виникнення судових спорів між власниками та користувачами земельних ділянок,

Детальніше...

 

МІЖГІРСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОЦЗ ДОПОМОГАЄ У ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ

Новини - Новини Флеш

24 жовтня 2019 року в рамках календарного графіку роботи за участю працівників Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ та Міжгірського професійного ліцею проведено ряд профорієнтаційних заходів в загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ) району, а саме: Торунській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Присліпському та Лопушнянському НВК І-ІІ ступенів та Верхньобистрянській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Детальніше...

 

Міжгірський район: рятувальники провели відпрацювання

Служба 101 - Служба 101

Із метою запобігання виникнення пожеж, а також покращення протипожежного стану у приватному секторі 25 жовтня 2019 року працівники Міжгірського районного відділу провели планове пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту Майдан.

Останнє оновлення (28 жовтня 2019)

Детальніше...

 

У новому опалювальному сезоні люди повинні вчасно отримувати субсидії та пільги

Новини - Новини Флеш

Керівництво Міністерства соціальної політики поставило завдання регіональним структурним підрозділам фіналізувати підготовчу роботу до початку монетизації пільг, а також завершити процес розрахунку субсидій на опалювальний період.

Детальніше...

 

80 окрема

Міжгірський РВК - Міжгірський РВК

десантно-штурмова бригада

 

Перші цифрові послуги «Держава в смартфоні» скоро запрацюють

Новини - Новини Флеш

Електронні посвідчення водія, техпаспорт та багато іншого. Вчора Уряд ухвалив низку рішень, які дозволять запустити такі он-лайн-послуги вже незабаром. Це експериментальний проект, надалі буде розширюватися перелік цифрових послуг.

Детальніше...

 

На ринку праці Закарпаття – чимало вакансій

Новини - Новини Флеш

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня 2019 року, у порівнянні з минулим роком, зросла на 1,0% та становила 2,3 тис. одиниць.

Детальніше...

 

Міжгірські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Служба 101 - Служба 101

22 жовтня міжгірські рятувальники провели  акцію «Запобігти. Врятувати.Допомогти», на яку завітали вихованці місцевого ДНЗ №2. Захід відбувся на території 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Міжгір’я.

Детальніше...

 

Обіцянку щодо боротьби з контрабандою уже виконую: за 3 місяці надходження з митниці зросли до 700 млн грн (інтерв'ю голови облдержадміністрації Укрінформу)

Новини - Новини Флеш

За представленням голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка мала нагоду спостерігати уся країна — воно відбулося під час скандальної наради президента Зеленського на Закарпатській митниці.

Детальніше...

 

Уряд призначив Наталію Новак виконувати обов'язки Голови НАЗК

Новини - Новини Флеш

20 жовтня на своєму засіданні Уряд поклав виконання обов'язків  Голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Новак Наталію Василівну.

Останнє оновлення (21 жовтня 2019)

Детальніше...

 

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ ДО 2022 РОКУ

Новини - Новини Флеш

20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

Останнє оновлення (21 жовтня 2019)

 

ІГОР БОНДАРЕНКО ВІДКРИВ У ХУСТІ РЕКОНСТРУЙОВАНИЙ СТАДІОН «КАРПАТИ»

Новини - Новини Флеш

У неділю, 20 жовтня, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону «Карпати» та вболівав за команду ФК «Хуст», яка провела товариський поєдинок з ветеранами ФК «Динамо» Київ.

Останнє оновлення (21 жовтня 2019)

Детальніше...

 

ОПРИЛЮДНЕНО ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2021 – 2027 РОКІВ

Новини - Новини Флеш

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) є основним інструментом для забезпечення врахування екологічних міркувань (включаючи здоров’я населення) при розробці стратегічних документів та сприяє сталому розвитку через просування питань довкілля в економічний та соціальний розвиток регіону.
18 жовтня 2019 року оприлюднено звіт СЕО Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років та розпочато громадське обговорення зазначеного звіту. Детальна інформація за посиланнями

Останнє оновлення (21 жовтня 2019)

Детальніше...

 

ВР законодавчо змінила військові звання для сержантського та старшинського складу ЗСУ за стандартами НАТО

Міжгірський РВК - Міжгірський РВК

Верховна Рада ввела нову шкалу військових звань для сержантського та старшинського складу Збройних сил України, що відповідає стандартам НАТО.

Детальніше...

 

Президент підписав закон про збільшення штрафів за відмову у пільговому перевезенні громадян

Новини - Новини Флеш

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян» № 166-ІХ, який був ухвалений парламентом 3 жовтня 2019 року.

Детальніше...

 

ПЕРЕЛІК ВАКАНТНИХ

Міжгірський РВК - Міжгірський РВК

посад сержантського та рядового складу військової

Детальніше...

 

ПЕРЕЛІК вакантних посад сержантського та рядового

Міжгірський РВК - Міжгірський РВК

складу військової

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 40 гостей на сайті