Субота, 24 Лютий 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Просвітницький проект Мін"юсту "Я МАЮ ПРАВО"

Громадянське суспільство - Правова освіта

Районний відділ державної виконавчої служби пропонує до уваги громадян один із  інформаційних плакатів  в рамках проекту Мін"юсту "Я МАЮ ПРАВО"

 

Міжгірський район: у Пилипці рятувальники навчали людей попереджати пожежі в побуті

Служба 101 - Служба 101

За статистикою, найбільш поширеними причинами виникнення пожеж є порушення правил експлуатації пічного опалення та електрообладнання. І прикро, бо в окремих випадках за свої помилки люди платять занадто дорогою ціною – життям.

Детальніше...

 

Карантинні заходи в районі щодо захворювань на кір та ГРВІ продовжено до 2 березня

Новини - Новини Флеш

 

Сьогодні, 23 лютого, під керівництвом в.о голови райдержадміністрації В.Юрика проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо стану захворюваності на кір та ГРВІ на території району.

Останнє оновлення (23 лютого 2018)

Детальніше...

 

На Міжгірщині відбудеться один з найоригінальніших лижних фестів України

Новини - Новини Флеш

Із 23 по 25 лютого у селі Пилипець на Міжгірщині відбудеться телемарк фестиваль «Rock&Snow Telemark-2018». Оригінальний лижний фестиваль проведуть на Закарпатті вже увосьме. Організатор лижного фесту – «UkraineTelemarkTeam».

Детальніше...

 

В Міжгірській РДА відбувся семінар-тренінг „Аграрні розписки в Україні: нові можливості”

Новини - Новини Флеш

22 лютого в малому залі РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика пройшов семінар-тренінг на тему: „Аграрні розписки в Україні: нові можливості” та „Адаптація до законодавства ЄС: у фокусі малі та середні виробники аграрної продукції”.

Детальніше...

 

Президент підписав Закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях»

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко під час засідання Воєнного кабінету підписав Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях».

Детальніше...

 

Геннадій Москаль: «Створювати ОТГ при дотаційності на 75 відсотків – це шлях до розвалу фінансової, економічної та управлінської системи»

Новини - Новини Флеш

Створення об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у бідних високогірних районах може призвести до повного паралічу місцевого самоврядування і виконавчої влади, вважає Геннадій Москаль.

Детальніше...

 

В Міжгір’ї віддали шану героям Небесної Сотні

Новини - Новини Флеш

20 лютого Україна вшановувала четверту річницю подвигу учасників революції Гідності та увічнення пам’яті героїв Небесної сотні. Цього дня у 2014 році в протистояннях у центрі Києва загинуло найбільше активістів Євромайдану. Пам’ятні заходи, приурочені цій сумній даті, 

Детальніше...

 

Остерігайтесь отруєння продуктами неповного згоряння газу! Чадний газ – загроза Вашому життю!

Служба 101 - Служба 101

Чадний газ виникає при неповному згорянні газу. Причиною може бути відсутність необхідної кількості кисню в повітрі через зачинену кватирку, несправний димовий та вентиляційний канали.

Ознаки отруєння чадним газом

Останнє оновлення (21 лютого 2018)

Детальніше...

 

Служба за контрактом у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України – це не тільки престижно

Міжгірський РВК - Міжгірський РВК

Сьогодні Збройні Сили України пропонують заробітну плату для військовослужбовців за контрактом десантно-штурмових військ  у розмірі до                              12 000 гривень.

Детальніше...

 

ЗАКАРПАТЦІВ ІНФОРМУЮТЬ ПРО ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ В ЧАСТИНІ СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

Новини - Новини Флеш

З 1 січня 2018 року Законом України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни до Закону України № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в частині сплати єдиного соціального внеску при укладенні договору про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Детальніше...

 

Перегляд судових рішень

Громадянське суспільство - Правова освіта

Верховним Судом України у адміністративних справах

Відповідно до статей 236 та 237 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС) заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів:

Останнє оновлення (15 лютого 2018)

Детальніше...

 

2018 рік Указом президента України в нашій країні оголошено роком реалізації просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО"

Громадянське суспільство - Правова освіта

ХУСТСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БВПД ІНФОРМУЄ ГРОМАДЯН ЩОДО ПРОЕКТУ "Я МАЮ ПРАВО"

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Останнє оновлення (15 лютого 2018)

Детальніше...

 

Семінар з питань е-декларування відбувся в Міжгірській РДА

Новини - Новини Флеш

13 лютого у залі засідань адмінбудинку райдержадміністрації та районної ради відбувся виїзний семінар-навчання на тему – «Антикорупційна політика.

Останнє оновлення (15 лютого 2018)

Детальніше...

 

Афганістан у пам’яті народній

Новини - Новини Флеш

Традиційно з нагоди цієї пам’ятної дати в Міжгір’ї проводиться вшанування ветеранів - афганців та учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...

 

Сектор охорони здоров'я Міжгірської РДА попереджує : захистіть себе та свою дитину від кору!

Новини - Новини Флеш

Шановні жителі Міжгірського району, напевне кожен з вас вже ознайомлений через ЗМІ про епідемію кору у сусідній Румунії. Багато хто відноситься до даної проблеми безпечно, навіть не підозрюючи що загроза цілком реальна і для нашого краю, через низький рівень 

Детальніше...

 

На Міжгірщині введені карантинні заходи з приводу зростання захворювань на кір та ГРВІ

Новини - Новини Флеш

Сьогодні, 9 лютого, в Міжгірській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних

Останнє оновлення (13 лютого 2018)

Детальніше...

 

Сектор охорони здоров’я інформує щодо продовження дії в Міжгірському районі урядової Програми ДОСТУПНІ ЛІКИ та ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНСУЛІНАМИ ПАЦІЄНТІВ З ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНИМ ДІАБЕТОМ

Новини - Новини Флеш

В 2017 році в Міжгірському районі успішно стартували дві урядові програми, спрямовані на покращення доступності жителів району до якісного медичного обслуговування. В 2018 році ці програми продовжують свою дію.

Останнє оновлення (08 лютого 2018)

Детальніше...

 

Повідомлення

Новини - Новини Флеш

З метою забезпечення надійного електропостачання споживачів с.м.т. Міжгір'я та Міжгірського району ПрАТ «Закарпаттяобленерго» буде виконувати роботи по заміні опори на повітряній лінії електропередавання 110кВ

Останнє оновлення (08 лютого 2018)

Детальніше...

 

У 2017 р. сонячні електростанції встановило удвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016 році

Енергоефективність та енергозбереження - Енергоефективність та енергозбереження

За останні три роки в Україні 3010 приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт. Більшість сімей, а саме - близько 2 тис. родин, перейшли на «чисту» електроенергію у 2017 році.

Останнє оновлення (08 лютого 2018)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 133 гостей на сайті