Субота, 20 Січень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Міжгірський районний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області нагадує жителям Міжгірщини про Правила поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща

Служба 101 - Служба 101

Водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому  цього дня традиційно проводяться обряди, пов’язані з водою. Люди освячують воду у церквах та занурюються в крижану ополонку на зимових водоймах.

Детальніше...

 

До уваги роботодавців Міжгірського району!

Новини - Новини Флеш

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2017 році працювало  8 і більше осіб, необхідно подати в строк до 01 березня 2018 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 рік» (форма № 10-ПІ річна).

Детальніше...

 

Звернення Президента України на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні

Новини - Новини Флеш

Ваші Високоповажності, Шановний пане Спікере, Шановний пане Прем’єр-міністре,

Пані та панове, Дорогі друзі,

Детальніше...

 

Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році

Новини - Новини Флеш

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

Детальніше...

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомляє:

Економіка, бізнес, інвестиції - До відома суб'єктів господарювання району

Щодо передумов створення закупівель

Останнє оновлення (12 січня 2018)

 

Президент підписав Закон щодо видачі тимчасових дозволів на телерадіомовлення в зоні проведення АТО та прикордонних районах України

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України».

Детальніше...

 

Патронатні родини. На Закарпатті шукають потенційних батьків-вихователів (+відеоролик)

Новини - Новини Флеш

Патронат над дитиною – нова послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили у складні життєві обставини. Він передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею або її батьками складних життєвих обставин.

Детальніше...

 

ОБЕРЕЖНО! ЧАДНИЙ ГАЗ!

Служба 101 - Служба 101

Протягом опалювального сезону інтенсивність використання газових приладів значно збільшується, відповідно вірогідність отруєння чадним газом значно зростає. З початку 2018 року в Закарпатській області зафіксовано 31 пожежу. У чотирьох випадках через отруєння 

Детальніше...

 

Щодо передумов здійснення закупівель

Економіка, бізнес, інвестиції - Державні закупівлі

Органам державної влади, органам місцевого самоврядування, установам, організаціям, підприємствам та іншим суб'єктам сфери публічних закупівель.Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на численні звернення суб'єктів сфери публічних закупівель щодо застосування законодавства повідомляє.

Детальніше...

 

.

Економіка, бізнес, інвестиції - Державні закупівлі

 

 

 

Останнє оновлення (11 січня 2018)

 

Обов’язок кожного з батьків – зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану

Громадянське суспільство - Правова освіта

На сучасному етапі в Україні значна увага приділяється питанням захисту прав, свобод та законних інтересів національних меншин взагалі та ромської національної меншини зокрема.

Детальніше...

 

Закарпаттю виділили понад 53 мільйони на відновлення Музею лісу і сплаву

Новини - Новини Флеш

Міністерство екології України виділило Закарпатській області 53,1 мільйони гривень на відновлення Музею лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі.

Детальніше...

 

Шановні краяни!

Новини - Новини Флеш


Щиро вітаю Вас із найвеличнішим християнським святом -  Різдвом Христовим!

Детальніше...

 

Держенергоефективності розробило роз’яснювальні відеоролики

Новини - Новини Флеш

Держенергоефективності провадить інформаційну діяльність з популяризації економічних, екологічних, і соціальних переваг ефективного використанн паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Детальніше...

 

На Закарпатті затвердили план проведення туристичних заходів

Новини - Новини Флеш

Задля своєчасного інформування гостей та мешканців Закарпаття про проведення культурно-масових заходів, в області затверджено розпорядження голови облдержадміністрації ,,Про план проведення туристичних заходів Закарпатської області на 2018 рік та виготовлення довідника ,,Календар туристичних подій Закарпаття на 2018 рік”.

Останнє оновлення (05 січня 2018)

Детальніше...

 

Президент підписав Закон, спрямований на спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2210-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

Останнє оновлення (05 січня 2018)

Детальніше...

 

В Україні реформовано 148 державних і комунальних друкованих ЗМІ

Новини - Новини Флеш

Завершився другий рік з трьох, передбачених чинним законодавством на проведення реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Останнє оновлення (05 січня 2018)

Детальніше...

 

СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ІНФОРМУЄ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ І ДІЇ ПРИ ПОЖЕЖАХ

Служба 101 - Служба 101

Пожежі – це стихійне лихо, вогонь, що вийшов з під контролю людини. Вони можуть виникати в лісах, у житлових будинках, на виробництві, в енергетичних мережах і на транспорті, спричиняють великі збитки і часто приводять до загибелі людей.

Останнє оновлення (05 січня 2018)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 94 гостей на сайті