П'ятниця, 20 Жовтень 2017
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Президент очікує від Парламенту рішення про скасування депутатської недоторканності та пропозицій до законопроекту про Антикорупційний суд

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко наголошує, що два роки тому вніс до Верховної Ради проект змін до Конституції, які передбачали скасування депутатської недоторканності і суддівської недоторканності. Цими днями Глава держави подав до Парламенту законопроект змін до 

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ

Економіка, бізнес, інвестиції - Інвестиційний потенціал

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за 

Детальніше...

 

На Закарпатті підвищену пенсію отримуватимуть 270 тисяч пенсіонерів

Новини - Новини Флеш

11 жовтня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», ухвалений 3 жовтня п.р. Верховною Радою України.

Детальніше...

 

У вівторок, 17 жовтня, в рамках виїзду мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги, заступник начальника відділу «Міжгірське бюро правової допомоги» Хустського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Головка

Новини - Новини Флеш

Під час виїзного прийому фахівці відвідали Келечинську та Буковецьку сільські ради. Громадянам, які звернулися на прийом, було надано консультації з різноманітних правових питань, зокрема, щодо земельних питань, порядку оформлення соціальних допомог та питань спадкування. Також працівник бюро ознайомила присутніх з переліком послуг, що надає бюро, та порядком отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Одночасно фахівець проінформовала місцевих мешканців про напрями діяльності органів юстиції, Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та поширила буклети, розроблені Міністерством юстиції України в рамках Всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Останнє оновлення (18 жовтня 2017)

 

Графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

Новини - Новини Флеш

Продовжуються виїзди фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування про роботу органів юстиції в регіоні.

Графік виїздів додається.

 

Відеопроект з нагоди 20-річчя стратегічного партнерства Україна – НАТО

Євроатлантична інтеграція - Євроатлантична інтеграція

З нагоди 20-річчя стратегічного партнерства Україна – НАТО Центр інформації та документації НАТО запустив відеопроект #20Разом, де 20 українців діляться своїми історіями співпраці з НАТО.

Відео учасників української команди, яка днями вирушила до Торонто для участі в Invictus Games за підтримки НАТО:

Більше відео - за посиланням.

 

Уряд затвердив положення про Офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції

Євроатлантична інтеграція - Євроатлантична інтеграція

Основними завданнями Урядового офісу є організаційне, експертно-аналітичне, інформаційне забезпечення діяльності у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністра України та Віце-прем’єр-міністра України, до компетенції якого віднесено питання європейської та євроатлантичної інтеграції, зокрема щодо координації діяльності органів виконавчої влади з розроблення та здійснення заходів, спрямованих на виконання:

Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі — Угода), інших міжнародних договорів України з питань європейської інтеграції і домовленостей між Україною та ЄС;

річних національних програм в рамках Комісії Україна — НАТО (далі — національні програми Україна — НАТО), рішень Комісії Україна — НАТО у рамках Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору та Декларації про її доповнення, інших міжнародних договорів між Україною та НАТО та уповноваженими органами НАТО.

Текст документа

 

Шановні захисники України!

Новини - Новини Флеш

 

Завтра, 14 жовтня, ми відзначаємо державне свято – День захисника України, започатковане відповідно до Указу Президента України в 2014 році з метою подальшого зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Останнє оновлення (13 жовтня 2017)

Детальніше...

 

Новий план дій Ради Європи на 2018-2021 роки для України буде ще більш успішним у просуванні реформ в нашій країні – Президент

Новини - Новини Флеш

Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні ПАРЄ зауважив, що за три роки Україна значно просунулася у питанні реалізації програми внутрішніх перетворень, незважаючи на виклики російської агресії.

Детальніше...

 

Інвестиційний форум «Закарпаття- бізнес в центрі Європи»

Економіка, бізнес, інвестиції - Інвестиційний потенціал

 

 

Цікавий інвестиційний форум "Закарпаття - бізнес в центрі Європи" в м. Ужгород було організовано та проведено обласною державною адміністрацією 12 жовтня ц.р., де на трьох пленарних засіданнях, а це - "інвестиції в економіку краю", "енергозбереження та

Останнє оновлення (13 жовтня 2017)

Детальніше...

 

Інформація про зміну розмірів оплати послуг, які надаються державними нотаріусами

Новини - Новини Флеш

 

З 13 жовтня поточного року будуть змінені розміри оплати додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру, які надаються державними нотаріусами Закарпатської області та розміри плати за надання відділами державної реєстрації актів цивільного стану області платних послуг.
Детальну інформацію про нові Розміри можна переглянути на сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (www.zakjust.gov.ua) та в приміщеннях держнотконтор і відділів ДРАЦС.
Ознайомитися з документами можна тут (гіперпосилання на накази)

 

Головне територіальне управління юстиції у Закарпатській області

 

Останнє оновлення (13 жовтня 2017)

 

Розпорядження від 11.10.2017 р. № 196 «Про початок опалювального сезону»

Новини - Новини Флеш

 

Відповідно до статей 6, 20 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 „Про затвердження правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” та від 3 вересня 2009 року № 933

Останнє оновлення (12 жовтня 2017)

Детальніше...

 

«Теплими» кредитами від держави вже скористалися більше 7,5 тисяч закарпатських родин»

Новини - Новини Флеш

В області до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років на сьогодні підготовлено всі 1343 котельні установ соціальної сфери, 65,1 кілометрів теплових мереж, проведено капітальний ремонт усіх 32 відомчих котелень, замінено шість котлів. До експлуатації у зимових умовах готові 1288 об’єктів соціальної сфери: у тому числі 667 загальноосвітніх та 574 дошкільних навчальних закладів, 47 закладів охорони здоров’я. Відремонтовано 182 покрівлі, проведено ремонт 108 систем холодного водопостачання, 119 електрощитових в житлових будинках. Про це сьогодні, 11 жовтня, під час брифінгу в прес-центрі ОДА повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр.

Останнє оновлення (12 жовтня 2017)

Детальніше...

 

Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору

Євроатлантична інтеграція - Євроатлантична інтеграція

Хартія про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору

Останнє оновлення (12 жовтня 2017)

 

Указ Президента України від 21 лютого 2017 року №43/2017

Євроатлантична інтеграція - Євроатлантична інтеграція

«Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017- 2020 роки»

Останнє оновлення (12 жовтня 2017)

 

Глава Уряду: Ситуацію у медичній сфері не можна залишати без змін

Новини - Новини Флеш

Галузь охорони здоров’я в Україні потребує негайних змін, і сьогодні країна як ніколи близька до запровадження необхідних рішень у цій сфері. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...

 

Відбулося чергове засідання районної комісії по програмі «Власний дім»

Новини - Новини Флеш

Сьогодні , 11 жовтня , відбулося чергове засідання комісії з питань надання кредитів по програмі « Власний дім» при Міжгірській РДА. Очолює комісію в.о.голови райдержадміністрації Василь Юрик.

Детальніше...

 

Дотримання правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

Служба 101 - Служба 101

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, 

Детальніше...

 

Глава Уряду: Ми розпочинаємо процес підвищення пенсій

Новини - Новини Флеш

Законодавча основа нової пенсійної системи підписана, опублікована і набирає чинності відзавтра – 11 жовтня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму відеозверненні.

Детальніше...

 

З 9 по 13 жовтня у районах Закарпаття діятимуть «Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги».

Новини - Новини Флеш

Це виїзди фахівців з надання безоплатної вторинної правової допомоги та працівників Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у населені пункти області, для надання консультацій громадянам з правових питань, а також інформування про роботу органів юстиції в регіоні.


Графік виїздів додається.

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 30 гостей на сайті