Понеділок, 22 Січень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Гройсман: Середня зарплата українців зросте до 10 тис. гривень

Десятиріччями праця українців була недооціненою. Цього року Уряд більш ніж удвічі підняв мінімальну заробітну плату, що дало зростання реальних зарплат в Україні. На 2018 рік Уряд передбачив подальше зростання мінімальної заробітної плати. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє: вже наступного року  середня зарплата українців має зрости до 10 тис. грн.

Детальніше...

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада 2017 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», спрямована на попередження домашнього насильства, перш за все, по відношенню до дітей та жінок.

За неофіційними даними, від домашнього насилля потерпає кожна третя жінка. Реальну статистику зібрати майже неможливо, адже жінки не хочуть оприлюднювати «незручну і неприйнятну» тему. Для них – це соромно, принизливо, а може, як вони сподіваються, це було востаннє…

Останнє оновлення (04 грудня 2017)

Детальніше...

 

Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету

Передбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України

Детальніше...

 

Благодійна діяльність у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

30 листопада 2017 року у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся круглий стіл із працівниками Син.-Полянського дошкільного навчально-вихованого закладу (завідувач – Ганна Підберецька) на тему «Досить мовчати», організований працівниками сектору сім’ї та молоді РДА (Т.Горова та Я.Щур). Для працівників закладу та батьків їхніх вихованців розповсюджено соціальну рекламу відповідної тематики. Під час спілкування на тему попередження та викорінення домашнього насильства працівники дитячого садка внесли ряд пропозицій з приводу покращення спільної роботи всіх структур у цьому напрямку (посилення контролю за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, отриманих батьками, котрі неналежно виконують свої батьківські обов’язки; впровадження нових форм роботи фахівців із соціальної роботи у кожному населеному пункті, котрі б здійснювали патронат сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах).

Останнє оновлення (01 грудня 2017)

Детальніше...

 

Благодійна акція «З добром у серці»

29 листопада 2017 року на Міжгірщині стартувала благодійна акція «З добром у серці», організована сектором сім’ї та молоді райдержадміністрації за сприяння представників громадської організації «Народна рада Мукачівщини» в особі Юрія Кравчука та координатора волонтерського руху Катерини Легерди, а також за підтримки в.о. голови райдержадміністрації  Юрика В.В.

Останнє оновлення (01 грудня 2017)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 321 гостей на сайті