Четвер, 19 Квітень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ПЛАН ЗАХОДІВ з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан.

14.02.13 – представники воїнів-афганців візьмуть участь у відкритті пам’ятного знака на честь загиблих воїнів – афганців у с. Жденієво Воловецького району.

14.02.13 – Урочисте зібрання з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан.

Початок о 10.00год. біля пам’ятника воїнам-афганцям в смт.Міжгір’ї

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Відділ агропромислового розвитку інформує

В січні 2013 року відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації підготовлено та подано на розгляд чергової сесії районної ради дві програми, а саме  -- „Програму розвитку та підтримки товариств мисливців та рибалок на 2013-2016 роки“ та „Програму розвитку рибного господарства Міжгірського району на 2013-2016 роки“.

Разом із органами місцевого самоврядування району працівниками відділу здійснювався облік худоби у господарствах населення та сільськогосподарських товаровиробників станом на 1 січня 2013року.

Порівняно з минулим роком зафіксовано  приріст поголів’я ВРХ на 9 відсотків, свиней – на 5, овець та кіз на 10 відсотків.

 

Останнє оновлення (08 лютого 2013)

 

Особливості реєстрації права власності на земельні ділянки

З 1 січня 2013 року набрали чинності Закони України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів» та «Про державний земельний кадастр», постанова КМУ № 1051 від 17.10.2012 р.

Останнє оновлення (08 лютого 2013)

Детальніше...

 

Голови виконкомів місцевих рад району взяли участь в обласному семінарі

З метою реалізації стратегії соціально-економічного розвитку сільських територій «Рідне село», основні положення якої  були розроблені  Міністерством аграрної політики та продовольства України за участі Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, профільних громадських організацій, міжнародних експертів та аграріїв, зорієнтованої на підтримку державою дрібних і середніх товаровиробників, на базі Інституту післядипломного навчання Львівського Національного аграрного університету та Новаційного центру діє Міжрегіональний навчально-практичний центр розвитку сільських  територій.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Дайте дітям життя!

Для розвитку маленької дитини надзвичайно важливо є турбота про неї дорослих. Спочатку – тепло материнських грудей і лагідність її рук, потім близькі люди: батько, брати та сестри, бабуся та дідусь, запах рідної домівки… Роль батьків для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, в тому числі на право прийняття важливих рішень від імені своїх дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло і любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей , задовольняють щоденні потреби , надають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Ці потреби життєвоважливі для кожної дитини , якого б віку вона не була.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 148 гостей на сайті