Середа, 24 Жовтень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

НА ЗАКАРПАТТІ ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ ПРОЇЗД ДОРОГАМИ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

У неділю, 24 березня, на всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула обговорили ситуацію, що склалася в країні через складні погодні умови та боротьбу з наслідками, які спричинила негода. Закарпатську область на нараді представили перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації  Ігор Свищо та члени обласного оперативного штабу по боротьбі з надзвичайними ситуаціями.

Детальніше...

 

Оголошення про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Детальніше...

 

«Туберкульоз – чума ХХ століття»

 

Туберкульоз займає особливе місце серед соціальних і медичних проблем людства. Він не ліквідований в жодній країні світу. Починаючи з 90-х років ХХ сторіччя помітно зросла розповсюдженість туберкульозу у всьому світі, в тому числі і на Україні. Третина населення Земної кулі інфікована туберкульозною паличкою.

 

Як показали проведені дослідження, сьогодні має місце недостатня інформованість населення України з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом. Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Тісна співпраця суб'єктів соціальної роботи

Наприкінці лютого районним центром СССДМ спільно з Хустським МРВ КВІ у Міжгірському районі було проведено нараду, в ході якої здійснено аналіз взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Основні питання, які розглядалися, — забезпечення соціального супроводу, покращення виховної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, а також контроль за поведінкою дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, стосовно попередження вчинення ними повторних злочинів.

Детальніше...

 

Проведено чергову нараду-семінар з головами виконкомів місцевих рад району

 

 

Сьогодні голова райдержадміністрації В.М. Щур за участі своїх заступників, керівників районних організацій провів чергову нараду з головами виконкомів селищної та сільських рад району.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 43 гостей на сайті