Субота, 19 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Хустська об’єднана державна фінансова інспекція підбила підсумки роботи за минулий рік

На сьогоднішній день, згідно з чинним законодавством головним пріоритетом діяльності фінансової інспекції є здійснення державного внутрішнього фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, збереженням державного майна, правильністю ведення бухгалтерського обліку і достовірністю фінансової звітності у підконтрольних установах.

Детальніше...

 

Основна мета фахівців із соціальної роботи — надати допомогу потребуючим

Реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України та забезпечуючи виконання пріоритетних напрямків роботи, протягом минулого року відбувався набір фахівців із соціальної роботи, основною метою діяльності яких є виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та сімейній кризі з метою надання їм підтримки,збереження сімейного середовища для дитини, запобігання вилучення дітей із родин, надання допомоги соціально неадаптованим сім’ям у набутті навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання своїх життєвих проблем.

Детальніше...

 

ІНВЕСТОРАМ В ОБЛАСТІ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО

 

 

У вівторок, 12 лютого, під головуванням керівника краю Олександра Ледиди відбулась нарада щодо стану інвестиційної діяльності – проблеми спільно вирішували органи влади та підприємці. Зокрема, у заході взяли участь заступник голови обласної адміністрації Володимир Приходько, начальник Чопської митниці Олександр Похилько, перший заступник голови обласної ДПС Тетяна Шаповалова.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Кошти державних допомог перераховано на рахунки отримувачів

За інформацією районних управлінь соцзахисту кошти державних соціальних допомог на поштові відділення та рахунки банківських установ повністю перераховані. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін.

Детальніше...

 

Мінінфраструктури: Автоперевізники боротимуться за маршрути згідно з новим порядком

Міністерство інфраструктури України підготувало проект змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Відповідний проект урядової Постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України розміщено на сайті Мінінфраструктури.

Зокрема, розроблені зміни стосуються відбору конкурсантів-автоперевізників за наявною технічною базою, кадровим складом, а також визначають вимоги до транспортних засобів та зобов’язання органів виконавчої влади щодо організації пасажирських перевезень.

Останнє оновлення (13 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 96 гостей на сайті