Вівторок, 13 Листопад 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про історичне значення Дня Соборності та Свободи України, 67-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України говорили учасники розширеного засідання «круглого столу»

Вчора, напередодні відзначення Дня Соборності та Свободи України відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з головами районних осередків політичних партій та громадських організацій. Відкрив засідання «круглого столу» голова райдержадміністрації В.М.Щур, який привітав всіх присутніх з доленосними для співвітчизників святами.

У своєму виступі заступник голови райдержадміністрації В.П.Голодняк наголосив, що сьогодні ми відзначаємо 94-ту річницю проголошення Акта Злуки Української та Західноукраїнської народних республік, 67-у річницю утворення Закарпатської області у складі Української держави і мислимо про єдність всієї Української землі, всього народу, всіх громадян країни і співвітчизників за кордоном. Об'єднання відповідало життєвим інтересам українського народу, який у продовж майже шести століть виборював свої права. Відзначаючи важливу подію віддаємо щиру шану і повагу борцям за незалежність України, за волю і щастя нашої батьківщини.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

22 січня - День Соборності України

Для широкого загалу краян, які століттями мріяли про возз’єднання з матір’ю-Україною, День Соборності України є особливим святом. Адже події 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві, за яких урочисто було проголошено Акт соборності українських земель, надихали боротися за волю і свободу отчого краю, за чого в результаті багаторічних визвольних змагань цього ж січневого дня було видано Указ про об’єднання східних і західних українських земель у єдину державу.

У цей день ми всі схиляємо голови перед тими, хто відстояв незалежність нашої держави і зеленоокої Верховини, боровся за єдність українських земель, відбудовував повоєнну Міжгірщину і Срібну землю, чиї нащадки також заповзято трудяться на благо рідного народу.

Щиро вітаю вас, шановні краяни, зі святом і бажаю міцного здоров’я, добра і злагоди, незламної віри в щасливе майбуття рідного смерекового краю!

 

Голова райдержадміністрації                                                                    В.Щур

Останнє оновлення (21 січня 2013)

 

Дошкільнят райцентру обдаровували Василі

14 січня з нагоди Старого Нового року та свята Василя вони обдарували щедрими подарунками 430 малят п’яти дошкільних закладів Міжгір’я, при цьому й самі одержали чимало привітань у день ангела та масу позитивного заряду від дошкільнят та їхніх наставників. Як завжди, гостинно у святково прибраній залі, де панував різдвяний настрій, зустрічали Василів вихованці дошкільного закладу №1 (завідуюча Оксана Боровкова). “Ой радуйся, земле, Син Божий народився” — такими словами вітали гостей малята, одягнені в костюми казкових героїв, вишиванках та віночках під аккомпанемент музичного керівника Людмили Мельничок. Господиня свята — старший вихователь Ольга Бугина, зодягнена в барвисте національне вбрання, розповідала дітям про народні традиції та обряди, пов’язані з Різдвом Христовим, Старим Новим роком та святом Василя Великого. Різдвяну композицію доповнили такі персонажі, як Дід і Баба, Циган і Циганка, яку, до речі, артистично зіграла Сашка Петрище, виконавши циганський танець.Лише приємні хвилини подарували батькам та гостям малята дитячого садка №2 (зав. Тамара Лоскутова). Новорічно-різдвяна програма, яку з дітьми підготували і провели вихователька Світлана Качайло та музичний керівник Леся Костюк, була насичена гумористичними інсценівками, танцями, віршами, іграми і, звичайно, колядками.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Призначено начальника відділу Держземагентства у Міжгірському районі

Згідно з наказом голови Державного агентства земельних ресурсів України С.М. Тимченка (№1216-кт/а від 27.ХІІ. 012 р.) та наказом начальника головного управління Держземагентства у Закарпатській області (№8-к від 3.І. 2013 р.) начальником відділу Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області призначено Олександра Васильовича Шовака.

Автобіографічна довідка

Олександр Васильович Шовак народився у смт. Міжгір’я 12 червня 1970 року у сім’ї робітників. Здобувши середню освіту у Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ст., поступив вчитися до медичного училища, після закінчення якого трудову діяльність розпочав 1989 року у с. Завійка на посаді завідувача ФАПом. Після з 1989 по 1992 рік проходив службу в рядах ВМФ на Тихоокеанському флоті.

Останнє оновлення (21 січня 2013)

Детальніше...

 

Фінансисти району інформують

До загального фонду бюджету району станом на 1 січня 2013 року надійшло платежів у сумі 21064,5 тис.грн., що на 548,2 тис.грн. менше уточненого плану, або виконання становить  97,5 відсотків. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло платежів більше на суму 2829,0 тис.грн., або на 15,5 відсотків.

Останнє оновлення (21 січня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 39 гостей на сайті