Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Дорогі жінки

За усталеною традицією вся прогресивна спільнота 8 Березня висловлює данину шани і поваги, любові і кохання найкращій половині людства за утвердження одвічних єдиноначал — Віри, Надії, Любові і мудрості.

За нинішнього демократичного розвою незалежної України нема такої ділянки роботи, суспільно-громадського буття, де б не були потрібні ваші ніжні руки, досвід і знання, одвічна материнська любов. Щонайбільше всі щиро дякують вам за навчання і виховання підростаючих поколінь — достойної зміни розбудовників майбутнього неньки-України!

Дорогі наші берегині! Хай назавжди у ваших оселях поселяться добро і злагода, утвердяться достаток і сімейне благополуччя, дивом буяє ваша краса на фоні навколишніх гір. Хай за житейських і буденних турбот завжди світиться радість у ваших очах.

Миру вам і Божої благодаті! Щастя і добра!

голова райдержадміністрації

В.Щур

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

 

Свято 8 Березня відзначили в Міжгір’ї

 

Вчора в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

 

- Здавна так повелося, що жінки виступають берегинями роду, миру, злагоди і гармонії в отчому краї, своєю успішною працею та силою духу звеличують рідну землю, примножують її успіхи і досягнення.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Наша земля - Міжгірщини життя і краса

У малому залі засідань РДА і райради відбулось засідання спеціалістів землевпорядної служби району з нагоди їх професійного свята — Дня землевпорядника. Вступним словом його відкрив начальник відділу Держземагентства в Міжгірському районі Олександр Шовак. В інформації про роботу відділу в 2012 році Олександр Васильович наголосив, що за підбиття підсумків райвідділ Держземагентства посів четверте місце серед подібних 13 в області.

Детальніше...

 

Управління соціального захисту населення інформує про порядок виплати грошових допомог

У відповідності з чинним законодавством,  постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001 року ”Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми”, постановою Кабінету Міністрів України № 250 від 24.02.2003року “ Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім”ям”, постановою Кабінету Міністрів України № 558 від 29.04.2004 року “Про соціальні послуги”, постановою Кабінету Міністрів України № 373 від 24.03.2004 року “Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу”, постановою Кабінету Міністрів України № 189 від 22.02.2006 року “Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів”  одержувачам допомоги надано право вибору установи, яка безпосередньо здійснює виплату і доставку коштів. Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 832 від 26.07.1996 року “Про догляд за інвалідом 1-ї групи або пристарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду” виплата коштів проводиться тільки через відділення поштового зв”язку.

Детальніше...

 

УСПІШНИХ ЖІНОК КРАЮ ВІТАЛИ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У четвер, 7 березня, у фойє облдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Вітали краянок і перші особи краю – голова облдержадміністрації Олександр Ледида, голова Закарпатської обласної ради Іван Балога.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 43 гостей на сайті