Вівторок, 13 Листопад 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Обговорено питання запобігання злочинності

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Василь Радовецький за участю голови районної ради Івана Яреми, керівника апарату РДА Івана Бобонича, керівників правоохоронних органів та структурних підрозділів адміністрації провів нараду з головами виконкомів місцевих рад.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Сплата податку на нерухомість не повинна обтяжувати його платників

31 січня 2013 року відбувся «круглий стіл» на тему: «Податок на нерухомість» за участю фахівців Міністерства фінансів, Міністерства доходів і зборів, представників громадських організацій, експертів та засобів масової інформації.

Відповідно до норм Податкового кодексу України з 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

«Основний принцип даної норми – податок не повинен бути обтяжливим для платників», - зауважив директор департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів Микола Чмерук.

Детальніше...

 

Президент: Складна економічна ситуація у світі вимагає модернізації різних сфер життєдіяльності

Складна економічна ситуація у світі вимагає модернізації різних сфер життєдіяльності та створення гнучких, ефективних механізмів впливу в тій чи іншій ситуації.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками антимонопольних відомств іноземних держав - учасниками міжнародного семінару «Стратегія розвитку конкурентного законодавства в Україні та огляд міжнародного досвіду».

Останнє оновлення (01 лютого 2013)

Детальніше...

 

Проведено Форум місцевого розвитку

30 січня 2013 року в малому залі райдержадміністрації проведено Форум місцевого розвитку, головною метою якого став розгляд питань про хід впровадження у районі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». У його роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Ледида, голова районної ради Іван Ярема, обласний координатор Проекту Любов Павлович, начальник управління економічного розвитку і торгівлі Анатолій Воволка, начальник фінансового управління Надія Юртин, голови сільських рад, на території яких втілюються мікропроекти, представники відділів райдержадміністрації, які беруть участь в реалізації Проекту на території району.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Уряд прийняв рішення про подовження відшкодування вартості ліків для гіпертоніків

Уряд прийняв рішення подовжити у поточному році відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 982», представлену Міністром охорони здоров'я Раїсою Богатирьовою, Кабінет Міністрів прийняв 30 січня 2013 року.

Останнє оновлення (31 січня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті