Субота, 19 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Новий Закон "Про громадські об'єднання"

Новий Закон "Про громадські об'єднання" докорінно змінив правові та організаційні основи створення, діяльності, припинення громадських об'єднань. Всі діючі громадські організації будуть зобов'язані у п'ятирічний термін привести свої статути та діяльність у відповідність з новим законом. Новий закон застосовує терміни, відмінні від тих, що закріплені в Законі України "Про об'єднання громадян" від 16.06.1992 р. Так, загальним поняттям щодо об'єднань, створених для задоволення суспільних потреб без мети отримання прибутку, тепер є "громадське об'єднання".

Останнє оновлення (19 лютого 2013)

Детальніше...

 

Прем'єр-міністр: Через кілька тижнів можна розгорнути ремонт доріг. Готовність має бути стовідсотковою

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив забезпечити повну готовність до ремонту доріг, аби розпочати його проведення  одразу після настання для цього сприятливих погодних умов. Відповідне доручення Глава Уряду дав 18 лютого під час засідання  Кабінету Міністрів.

Детальніше...

 

Мін'юст проведе експертизу базових законів щодо дотримання рівноправ'я жінок та чоловіків

Протягом 2013 року Міністерство юстиції здійснить гендерно-правову експертизу 6 базових законів України у сферах науки, культури, охорони здоров’я, оплати праці та встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною, на дотримання в них принципу рівноправ’я жінок та чоловіків.

Детальніше...

 

1,3 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ОТРИМАЛИ МИНУЛОРІЧ ЗАКАРПАТСЬКІ РОДИНИ

 

У п’ятницю, 15 лютого, відбулося розширене засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. У засіданні взяв участь і заступник керівника краю Михайло Попович.

 

Як розповів директор Департаменту соціального захисту населення Віктор Мацола, 2012 рік у сфері соцзахисту був досить результативним. Зокрема, річне завдання Програми зайнятості населення області вдалося виконати на 131%. Зростання середньомісячної заробітної плати працівників, зайнятих в економіці, у грудні перевищило темпи росту зарплатні по Україні майже на 6 %. Вдалося також скоротити заборгованість із виплат зарплати майже 22 %.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

До уваги громадських організацій, легалізованих шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року!

З метою виконання пункту 13 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про громадські об’єднання» громадським організаціям, легалізованим шляхом повідомлення про заснування до 1 січня 2013 року, необхідно подати до 1 липня 2013 року до уповноважених органів з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання, із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, дати народження, контактного номера телефону та інших засобів зв’язку, до яких додається письмова згода цієї особи.

 

Останнє оновлення (18 лютого 2013)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 187 гостей на сайті