Вівторок, 23 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

До ведмежого "курорту" прибув новий мешканець

 

13 березня до реабілітаційного центру бурих ведмедів національного природного парку "Синевир" транспортовано ще одного ведмедя за кличкою Стелс. Досі він утримувався у рівненському цирку-шапіто "Круїз" у клітці, мандрував Україною, але не піддавався дресируванню.

Тварина була вилучена за сприяння начальника екологічної інспекції Львівської області Дмитра Штикала. Власник Андрій Чугай погодився добровільно віддати ведмедя. Колись він купив Степса за тисячу доларів, але клишоногий більше грався, аніж працював над поглибленням циркової майстерності. Дружина Андрія Лариса теж дуже любила ведмедя, тож прощалася з ним зі сльоза­ми на очах, проте з впевненістю, що він у надійних руках.

Працівники національного природного парку "Синевир" успішно транспортували тварину до реабілітаційного центру на Закарпаття. Дворічний Стелс має вагу понад 150 кілограм і перебуває у задовільному стані. Після карантину і відповідних щеплень клишоногий проходитиме адаптацію до напіввільних умов центру Зараз у цьому спеціалізованому закладі для бурих ведмедів перебуває 9 тварин, які були вилучені у їх власників з різних регіонів України.

Ю.БАБІЧИН

 

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

 

Минулої неділі відзначено День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Правду кажучи, служба працівників цієї галузі у всі часи була нелегкою. Комунальне господар­ство — це багатопрофільна галузь, яка зай­мається водопостачанням, водовідведенням, експлуатацією та ремонтом комунікаційних ме­реж, житла і доріг, благоустроєм і озелененням населених пунктів Міжгірщини. Незважаючи на непросту економічну ситуацію, працівники даної сфери стараються з честю виконувати покладені на них обов'язки, вирішувати життє­во важливі для нас питання.

Щиро вітаю вас із професійним святом, ша­новні працівники комунального господарства та побутового обслуговування населення краю. Бажаю вам і надалі наснаги, енергії, ініціативи та діловитості в розвої вашої служби, нових трудових здобутків, а також міцного здоров'я, благополуччя у родинах, всіх земних гараздів та Божої благодаті.

Голова райдержадміністрації                                                        В.ЩУР

 

Останнє оновлення (19 березня 2013)

 

Трійнята з Вучкового ростуть здоровими і щасливими під опікою батьків та бабусі

 

 

У 2010 році про те, що у с. Вучкове 23-річна по­роділля Марина Шегута народила трійню, писала не тільки районна газета "Верховина", адже у на­шому верховинському краї це були перші поло­ги, коли на світ одночас­но в обласному центрі з'явилися здоровими дві дівчинки і хлопчик. У травні цього року Іванці, Даринці та Василькові (так нарекли щасливі батьки своїх нащадків) виповниться по три роч­ки. Кілька днів тому вони вже стали вихованцями дитячого дошкільного закладу, де, як каже мама Марина, освоїлися швид­ко, в оточенні дітей почу­вають себе вільно і роз­куто. Вдома молодій мамі допомагає поратися з малятами від їх народ­ження бабуся, яка меш­кає поруч.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

До 74-ї річниці Карпатської України

Шановні краяни! Яскравими і чорними чорнилами написані славні сторінки створення і проголошення Карпатської України на теренах колишньої Підкар­патської Русі. Перші кроки її творців на чолі з прези­дентом Августином Волошиним воістину став ви­явом одвічного бажання тогочасного Закарпаття до волі і свободи, будівництва державності разом із бра­тами великої України. Безсмертною славою вкрили себе захисники Карпатської України. І хоч не висто­яли вони у двобої з армадою угорських завойовників, однак у нерівному^ бою доказали, що наш народ у єди­ному устремлінні прагнув до возз'єднання з великим українським народом. Їх подвигу жити у віках!

Шануймо пам'ять про героїв Красного поля, тра­гічну долю державників Карпатської України, мужність і нескореність січових стрільців, подвиг сотень синів і дочок свого народу, які пролили кров за наше щасливе майбутнє!

Голова райдержадміністрації

В.ЩУР

 

Останнє оновлення (19 березня 2013)

 

Уряд збільшив страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей

З березня в Україні підвищать страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська за підсумками засідання Уряду. За її словами, це рішення направлене на посилення соціального захисту осіб, які постраждали на виробництві.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті