Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Досвідом роботи ділився Стригальнянський навчально-виховний комплекс

 

 

На базі Стригальнянського навчально-виховного комплексу І-ІІ ст. відбулася нарада на тему “Забезпечення якісної дошкільної і початкової освіти в умовах роботи навчально-виховного комплексу”, зініційована головою РДА Василем Щуром. У її роботі взяли участь директори малокомплектних ЗОШ І-ІІ ст. району, голова сільської ради с. Лісковець Володимир Мацкаль, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Надія Олексієнко, її заступник Ганна Вощепинець, спеціалісти управління освіти та голова райдержадміністрації Василь Щур.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

СТАН РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ АДМІНПОСЛУГ

 

представники з різних регіонів обговорюють в Ужгороді

 

У середу, 27 лютого, в Ужгороді розпочав роботу семінар щодо нового законодавства про адміністративні послуги. У заході взяв участь, зокрема, і заступник керівника краю Володимир Приходько.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

У ВИДІЛЕННІ САНАТОРНИХ ПУТІВОК АФГАНЦЯМ сприятиме Олександр Ледида

У вівторок, 26 лютого, голова обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з керівником Закарпатської територіальної організації української спілки ветеранів війни в Афганістані Артуром Шейдіком та головою обласної спілки ветеранів війн Михайлом Куцкіром.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Міжгірської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Відповідно до Указу Президента України  Віктора Федоровича Януковича від 15 лютого 2013 року № 77 «Про відзначення державними нагородами», оприлюдненому на офіційному інтернет-представництві Глави держави,  за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

ОПЛАТУ ЗА НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЕНО БАБУСЕЮ

ЧИ МАЄ ПРАВО НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ ЗА НАВЧАННЯ БАБУСЯ СТУДЕНТА, ЯКА ОПЛАЧУВАЛА ЙОГО НАВЧАННЯ У ВУЗІ?

Платник податку має право включити до податкової знижки суму коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї  першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати ( пп.166.3.3 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу).

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 136 гостей на сайті