Вівторок, 07 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Юнаки з Міжгірщини поповнили ряди Збройних сил України

Згідно з Указом Президента України у травні розпочався призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця липня поточного року. Цими днями ряди Збройних сил України поповнили і хлопці з Міжгірщини, зокрема, із сіл Новоселиця, Пилипець, Колочава та Негровець.

Детальніше...

 

Максим Степанов: Ми підготували нормативну базу, щоб з 1 липня медзаклади отримували фінансування не менше, ніж в 2019 році

Міністерство охорони здоров’я розробило нормативну базу щодо перегляду тарифів на медичні послуги, підтримки і недопущення закриття медичних закладів та звільнення медиків.

Детальніше...

 

Всеукраїнський конкурс плакатів „Я – Україна!”

У рамках відзначення Дня Конституції України громадська організація „Волонтерський рух „Батальйон Сітка” втретє проводить Всеукраїнський конкурс плакатів „Я – Україна!” серед дітей та учнівської молоді віком від 6 до 19 років.

Детальніше...

 

ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ!

За останні дві доби у 126 закарпатців підтверджено COVID-19 методом ПЛР. Це антирекорд коронавірусної статистики на Закарпатті.

 

Переважно хворіють ті, хто нехтує карантинними обмеженнями: беруть участь у масових заходах, не дотримуються соціальної дистанції, режиму масконосіння і т.д.

Останнє оновлення (15 червня 2020)

Детальніше...

 

Оздоровча кампанія 2020 року для дітей району

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей, 10 червня 2020 року у райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови РДА І.Бобонича відбулося засідання районного міжвідомчого оперативного штабу

Останнє оновлення (12 червня 2020)

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 12 гостей на сайті