Понеділок, 13 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Дії влади

у Лісківці та Лопушному будуть НВК

Минулого тижня комісія, очолювана головою райдержадміністрації Василем Щуром, до складу якої ввійшли його заступник Володимир Голодняк, начальник відділу житлово-комунального господарства РДА Василь Маркович та фахівець групи централізованого обслуговування відділу освіти РДА Тетяна Клевець з робочим візитом відвідали села Лісковець та Лопушний. Мета поїздки — створення навчально-виховних комплексів при малокомплектних загальноосвітніх школах та охоплення дошкільною освітою сільської дітвори.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Культурно - спортивний фестиваль «BORZHAVA FREERIDE FEST-2013»

 

15-17 лютого на ГЦ Пилипець (www.pylypetsski.com.ua), відбудеться одне з грандіозних фрірайд подій цієї зими - фестиваль BORZHAVA FREERIDE FEST

Призовий фонд: 55 000 грн (1місце - 5 000грн, 2місце - 3000грн, 3місце - 1000грн). та сертифікат на купівлю товарів у магазині Keeper store.

 

В рамках фестивалю будуть проведені лавинні семінари, день відкритих дверей, тести спорядження, фірмові вечірки нон-стоп.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Про ліквідацію наслідків негоди та підтоплення

У понеділок, 4 лютого, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Свища відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Мін'юст пропонує усунути із чинного закону норми, які створюють проблеми у сфері оцінки майна

Міністерство юстиції пропонує внести зміни до чинного закону «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та усунути положення, які на сьогодні створюють проблеми у сфері оціночних послуг.

Відповідний законопроект розміщено на сайті Міністерства юстиції (http://www.minjust.gov.ua, рубрика «Обговорюємо законопроекти») для надання пропозицій та зауважень.

Детальніше...

 

Микола Азаров: Україна покращує інвестиційний клімат та бореться з корупцією

В Україні проводиться велика робота з покращення інвестиційного клімату та подолання корупції. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 28 гостей на сайті