Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Про стан виконання місцевих бюджетів району

До загального фонду бюджету району станом на 1 квітня 2013 року надійшло платежів у сумі 4965,8 тис.грн., що на 526,5 тис.грн. більше уточненого плану, або виконання становить  111,9 відсотків. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надійшло платежів більше на суму 416,3 тис. грн., або на 9,2 відсотка.

Детальніше...

 

Прем'єр-міністр закликав навести порядок у країні після зими

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав усіх взяти участь у прибиранні країни після зими. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 10 квітня 2013 року.

Останнє оновлення (11 квітня 2013)

Детальніше...

 

До уваги суб’єктів господарської діяльності, які займаються торговельною діяльністю

До уваги суб’єктів господарської діяльності, які займаються торговельною діяльністю

Управління економічного розвитку і торгівлі інформує про зміни,що вносяться до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджені постановою КМУ від 4.03.2013р. №226

1. Доповнити Порядок пунктом 10-1 такого змісту:

« 10-1. За рішенням суб’єкта господарювання етикетування товарів або інструкції про їх застосування(в установлених випадках) можуть містити поруч із текстом, викладеним державною мовою, його переклад регіональною мовою або мовою меншин, іншими мовами.».

2. Пункт 17 після слів «відповідного маркування,» доповнити словами «етикетування або інструкції про їх застосування (в установлених випадках), а також».

 

Рух транспорту на Синевирському перевалі відновлюється

 

Внаслідок дощів 9 квітня зранку на Синевирському перевалі стався зсув земляного полотна на дорозі державного значення Міжгір’я-Колочава-Буштино, що призвело до ускладнення руху транспортних засобів. У цей же день (як вже раніше інформувалося на сайті Міжгірської РДА) голова райдержадміністрації Василь Щур взяв участь у засіданні комісії з надзвичайних ситуацій, де було визначено першочерговий обсяг робіт з вирішення проблемної ситуації.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Президент наголошує на необхідності проведення якісного ремонту доріг

 

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення якісного ремонту автомобільних доріг у державі. Про це він сказав під час зустрічі з головою Луганської обласної державної адміністрації Володимиром Пристюком.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 132 гостей на сайті