Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Україна та Угорщина поглиблюватимуть співпрацю у сфері цивільного захисту населення

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських переконаний у необхідності поглиблення співпраці з Угорщиною у сфері цивільного захисту населення. Зокрема, мова йде про координацію дій оперативно-рятувальних підрозділів для забезпечення безпеки громадян під час весняного водопілля, запобігання й ліквідації пожеж в екосистемах. Про це він сказав під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Міхалем Баером.

Детальніше...

 

Професійний розвиток - важлива складова формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

11 березня розпочалась навчальна сесія з професійного розвитку осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов виступив з доповіддю про сучасний стан державної кадрової політики.

Навчальна сесія відбувається 11-15 березня 2013 року на базі Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до переліку заходів на 2013 рік із професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», розробленого та затвердженого Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Президента України «Про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році» від 29 грудня 2012 року №245/2012-рп (наказ №5 від 14 січня 2013 року).

Детальніше...

 

Соціальні допомоги, пенсії та виплати в березні фінансуються вчасно та у повному обсязі, - Мінсоцполітики

Соціальні допомоги, пенсії та виплати фондів соціального страхування у березні фінансуються вчасно та у повному обсязі. Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Детальніше...

 

Держава платитиме селянам за здану на забій худобу

Відтепер фермери, власники селянських господарств та члени сільгоспкооперативів зможуть отримувати від держави дотацію за здану на м’ясопереробні підприємства худобу. Такий новий напрямок державної підтримки селян сприятиме збільшенню надходження м’яса на переробку. Окрім того, забезпечить надходження додаткових коштів у господарства селян. Про це повідомив Міністраграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

Володимир Приходько: ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ ЗАКАРПАТТЯ

 

У вівторок, 12 березня, відбувся брифінг заступника голови обласної адміністрації Володимира Приходька.

 

Як розповів заступник керівника краю, за підсумками 2012 року індекс виробництва промислової продукції області у порівнянні з 2011 роком збільшився на 1,4 % (тоді як загалом в Україні спостерігався спад на 1,8%). Вже у січні 2013 року обсяги випуску промислової продукції зросли порівняно з відповідним періодом минулого року на 11 %. Загальне виробництво продукції сільського господарства збільшилося на 4%.  Обсяг продажу споживчих товарів склав 16,8 млрд. грн. (на 12% більше показників 2011 року). 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 59 гостей на сайті