Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

На черговій нараді-семінарі з керівниками органів місцевого самоврядування району розглянуто важливі питання

 

У ході нещодавно проведеної в райдержадміністрації наради-семінару з головами виконкомів селищної і сільських рад було обговорено важливі питання. З інформацією “Про забезпечення виконання на території району Закону України “Про бібліотеки і бібліотечну справу” виступив начальник відділу культури РДА Олександр Шемет, який запросив учасників наради визначитись з подальшою долею бібліотек, які діють на місцях у світлі вимог вищеназваного Закону. Свої думки з приводу цього висловили керівники місцевих рад С. Савчур, Ю. Горват, Г. Головка, В. Славець, Ю. Юртин, В. Бігар. Відтак головуючий Василь Радовецький дав доручення керівнику апарату РДА Івану Бобоничу створити робочу групу з юридичного забезпечення вирішення данного питання.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Районний центр зайнятості інформує.

Експрес-аналіз ринку праці за січень – лютий 2013року

Детальніше...

 

Президент доручив вирішити питання фінансування робіт з ліквідації наслідків повені та запобігання підтопленню окремих територій України

Президент України Віктор Янукович доручив Міністру фінансів України Юрію Колобову вирішити питання заборгованості щодо фінансування робіт з ліквідації наслідків повеней та забезпечити належне фінансування заходів із запобігання підтопленню окремих територій нашої держави внаслідок весняних паводків.

«З року в рік залишається заборгованість. Дуже важливо розрахуватись з боргами минулого року по тим обсягам робіт, які вже зроблені», - сказав Глава держави під час наради.

Детальніше...

 

Микола Азаров запевнив, що хліб не дорожчатиме

Внутрішні запаси борошна та продовольчої пшениці в Україні є достатніми, аби унеможливити подорожчання хліба. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з журналістами українських телеканалів.

«Цього року Україна експортувала рекордні обсяги зерна – понад 18 мільйонів тонн, і разом з тим ми маємо колосальні запаси на сьогодні. Ми маємо достатні запаси борошна, продовольчої пшениці, що унеможливлюють будь-які різкі коливання ціни на такі важливі продукти харчування, як хліб», - сказав Глава Уряду.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Останнє оновлення (13 березня 2013)

 

МОЗ:Розвиток екстреної медичної допомоги неможливий без підвищення кваліфікації медичного персоналу

12 березня у Міністерстві охорони здоров'я під головуванням заступника Міністра Олександра Толстанова відбулось чергове засідання оперативного штабу з реалізації Закону «Про екстрену медичну допомогу». Також на засіданні були присутні: директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ Володимир Юрченко, начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ Михайло Стрельников, директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Микола Хобзей, начальник управління контролю якості медичних послуг Тетяна Донченко.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 115 гостей на сайті