Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Проведено благоустрій Синевирського перевалу

 

Згідно з визначеними на виробничих нарадах намітками, працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, активісти районної організації Партії  регіонів та районного об'єднання «Молоді регіони» в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» провели минулого тижня роботи з благоустрою території місця проведення майбутнього фольклорного фестивалю «Проводи отар на полонини» на Синевирському перевалі, та території, прилеглої до бази відпочинку «Кам'янка». Активну участь в акції  взяли понад 70 чоловік.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

До Дня довкілля готувалися заздалегідь

Минулого тижня  Дню довкілля передували виробничі наради з керівниками всіх підприємств, установ, організацій, головами сільських та селищної рад, які з ними провів голова райдержадміністрації Василь Щур. Минулого четверга Василь Михайлович мав розмови з керівниками установ — ПФУ в Міжгірському районі, РЦЗ, УП та СЗН, територіального центру, РВ УМВС України  в Закарпатській області, медицини, культури, під час яких були визначені конкретні місця проведення робіт для всіх колективів. На нарадах були присутні заступники голови РДА Василь Радовецький та Іван Ледида, голова районної ради Іван Ярема.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Голова Закарпатської ОДА доповів Президенту про роботу прикордонних пунктів пропуску та ситуацію з паводком

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида доповів Президенту України Віктору Януковичу про роботу прикордонних пунктів пропуску, ситуацію з паводком та проведенням в області весняно-польових робіт.

Останнє оновлення (18 квітня 2013)

Детальніше...

 

Проаналізовано стан охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

 

Сьогодні на виконання доручень наради з питань охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення житлом дітей зазначеної категорії та осіб з їх числа, що відбулася напередодні в обласній державній адміністрації за участі заступника голови обласної державної адміністрації Поповича М.М., відбулася відповідна нарада при голові районної державної адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань Голодняка В.П. та начальників структурних підрозділів, які відповідають за дані напрямки роботи.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

В м.Ужгороді відкрито виставку художників з Міжгірщини

16 квітня за сприяння Міжгірської райдержадміністрації та особисто голови РДА Василя Щура в м. Ужгороді в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрито виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Міжгірщини, яку підготувала районна спілка художників «Карпатські кольори» (керівник – Василь Шиндра).

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 29 гостей на сайті