Неділя, 21 Жовтень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Внесено зміни до Порядку використання коштів для реформування комунального господарства на селі

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку використання коштів державного бюджету, що спрямовуються для реформування та розвитку комунального господарства у сільській місцевості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2005 р. № 325 «Питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу».  Відповідну постанову № 88 Уряд прийняв 6 лютого 2013 року.

Детальніше...

 

В Україні повністю профінансовано перший транш соціальних виплат за лютий

Виплата соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям відбувається вчасно і згідно з графіком. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська. За її словами, на ці потреби вжепрофінансовано 2 млрд. 836,3 млн. грн.

Детальніше...

 

Питання європейської інтеграції України чітко визначено національним законодавством - Віктор Янукович

В Україні діє Закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, в якому відображені пріоритети і напрями її розвитку. Як зазначив Президент України Віктор Янукович, у цьому законі «чітко відображене питання пріоритетності європейського вибору, європейської інтеграції».

Говорячи про діалог України з країнами Митного союзу, Глава держави зазначив, що тут потрібно шукати можливості і моделі співпраці. «Над цими питанням ми також працюємо», - зазначив Віктор Янукович.

Він нагадав, що товарообіг з країнами Митного союзу становить більше 60 мільярдів доларів. «Не рахуватися з цим ми не можемо», - підкреслив Президент.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

 

ПЛАН ЗАХОДІВ з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан.

14.02.13 – представники воїнів-афганців візьмуть участь у відкритті пам’ятного знака на честь загиблих воїнів – афганців у с. Жденієво Воловецького району.

14.02.13 – Урочисте зібрання з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан.

Початок о 10.00год. біля пам’ятника воїнам-афганцям в смт.Міжгір’ї

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Відділ агропромислового розвитку інформує

В січні 2013 року відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації підготовлено та подано на розгляд чергової сесії районної ради дві програми, а саме  -- „Програму розвитку та підтримки товариств мисливців та рибалок на 2013-2016 роки“ та „Програму розвитку рибного господарства Міжгірського району на 2013-2016 роки“.

Разом із органами місцевого самоврядування району працівниками відділу здійснювався облік худоби у господарствах населення та сільськогосподарських товаровиробників станом на 1 січня 2013року.

Порівняно з минулим роком зафіксовано  приріст поголів’я ВРХ на 9 відсотків, свиней – на 5, овець та кіз на 10 відсотків.

 

Останнє оновлення (08 лютого 2013)

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 585 гостей на сайті