П'ятниця, 21 Вересень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Питання ремонту автошляхів в Україні треба вирішувати системно - Віктор Янукович

До питання ремонту автошляхів в Україні треба підійти системно та на загальнодержавному рівні. «Це питання не може вирішувати самостійно жодна мерія, жодна місцева адміністрація в Україні - воно загальнодержавне і загальнонаціональне. Як ми підійдемо до цього питання - цей проект, ця стратегія найближчим часом буде запропонована», - заявив Президент України Віктор Янукович під час телепроекту «Діалог з країною».

Детальніше...

 

Віктор Янукович: У державі продовжується робота щодо поліпшення якості надання адміністративних послуг

В Україні продовжується робота щодо поліпшення якості надання адміністративних послуг. Про це Президент України Віктор Янукович повідомив під час телепроекту «Діалог з країною». «Ця робота триватиме далі, щоб ми значно поліпшили надання послуг державними організаціями», - сказав Глава держави.

Детальніше...

 

За новими бюджетними намітками

З 1.І.2013 року набрав чинності Закон України за

№5515-VI від 6.ХІІ.2012 року “Про Державний бюджет

на 2013 рік”.

Детальніше...

 

Сьогодні - День захисника Вітчизни

Дорогі краяни! День захисника Вітчизни — це свято, яке сьогодні відзначатиметься майже в кожній верховинській родині. Бо ж наші горяни були активними захисниками неньки-України від коричневої чуми ХХ століття, гідно виконували інтернаціональний обов’язок на території інших держав, з честю несли свій громадянський обов’язок перед державою, а нині достойно несуть почесну вахту з охорони мирного неба незалежної України, збереження цілісності її території та беруть активну участь у миротворчих діях людської спільноти. Героїзм краян у роки Великої Вітчизняної війни,за бойових дій на території інших держав, чесне служіння у лавах ЗС України — це уроки мужності, високого патріотизму і відданості Батьківщині.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

День захисника Вітчизни відзначили в Міжгір'ї

 

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов'язком кожного громадянина. Фактично це свято – є святом усіх громадян, воно символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто стоїть на варті незалежності держави.

 

Це свято всенародне, воно є символом непорушного зв'язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 49 гостей на сайті