Понеділок, 21 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний чек

 

 

Фіскальний касовий чек на товари або послуги - це розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари або надані послуги.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Голова райдержадміністрації провів черговий прийом громадян

 

У вівторок, 2 квітня, згідно графіка, у приміщенні райдержадміністрації черговий прийом громадян провів голова районної державної адміністрації Василь Щур. Як і завжди – на прийомі  в очільника району велелюдно.

Питання  розвитку інфраструктури  с. Сойми у своєму колективному зверненні порушили жителі зазначеного населеного пункту. Соймівчан турбують питання  відкриття дошкільного навчального закладу, газифікація та телефонізація окремих  вулиць села.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

“Вже в цьому році запрацюють навчально-виховні комплекси при малокомплектних школах”, —

 

каже голова райдержадміністрації Василь Щур

У січні та на початку лютого комісія, яку очолив голова райдержадміністрації Василь Щур, з робочим візитом відвідала малокомплектні ЗОШ І-ІІ ст., на базі яких було вирішено створити навчально-виховні комплекси. Цими днями голова РДА обговорив стан робіт на об’єктах на нараді із своїми заступниками, керівниками структурних підрозділів РДА, зокрема, начальниками відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Василем Марковичем та  управління освіти, молоді та спорту РДА Надією Олексієнко, головами сільських рад.

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Медикаментозне забезпечення хворих на контролі у влади

Питання медикаментозного забезпечення хворих завжди було актуальним. Як цей процес проходить у районній лікарні розповідає начальник відділу охорони здоров'я РДА Анатолій Пшеничний.

Останнє оновлення (08 квітня 2013)

Детальніше...

 

Президент наголошує на неприпустимості втручання центральних органів влади в діяльність місцевої влади

 

Президент України Віктор Янукович наголошує на неприпустимості втручання територіальних центральних органів влади в діяльність місцевої влади та бізнесу. Про це Глава держави сказав під час засідання Комітету з економічних реформ.
«До мене надходять непоодинокі звернення, що територіальні органи центральних органів влади, як кажуть, перегинають палку і тим самим втручаються в діяльність не тільки бізнесу, а й місцевих органів державної влади. Це неприпустимо», - сказав Віктор Янукович.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 151 гостей на сайті