Субота, 20 Квітень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

До відома жителів району!

Священики Міжгірського деканату Мукачівської греко - католицької єпархії запрошують Вас взяти участь в процесійному поході «Роздуми над Страстями Христовими», який відбудеться 26 квітня 2013 року і розпочнеться об 11.00 к/ч. від греко - католицького храму Воскресіння ГНІХ (Поточина).

Похід пройде центральною вулицею селища і завершиться біля греко- католицького храму Св. Архістратига Михаїла. Очолить похід єпархіальний єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік, в ньому також візьмуть участь духовенство, представники влади, освіти, медицини, культури.

 

Останнє оновлення (26 квітня 2013)

 

Стабільна економічна ситуація є основою подальшого зростання соціальних виплат - Президент

Стабільна економічна ситуація у першому півріччі 2013 року та зростання показників у деяких секторах стали основою для подальшого підвищення усіх соціальних виплат. Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Детальніше...

 

Президент підтримує ініціативу щодо поглиблення співпраці представників церков і релігійних організацій з органами влади

Президент України Віктор Янукович підтримує ініціативу представників церков та релігійних організацій нашої держави щодо поглиблення їх співпраці з органами влади.

Під час зустрічі з Главою держави керуючий справами Української православної церкви, митрополит Бориспільський Антоній подякував Президенту за постійну увагу до питань державно-церковних відносин і переказав вітання від Предстоятеля УПЦ, Митрополита Київського і всієї України, Блаженнішого Володимира. «УПЦ вітає ту конструктивну взаємодію, що складається сьогодні між державою та церквою в різних сферах суспільного життя, результатом якої стала поява низки законодавчих ініціатив, що врегульовують та вдосконалюють державно-церковні відносини», - сказав митрополит Антоній.

Детальніше...

 

Уряд активізує створення робочих місць у селі, - Микола Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголошує на необхідності активізувати роботу над створенням робочих місць у сільській місцевості. Про це Глава Уряду заявив під час відвідання дитячих будинків сімейного типу у селі Личанка у Київській області.

«Нам необхідно робити все для того, аби люди менше їздили на роботу у великі міста, а мали можливість працевлаштовуватися на місцях. Розвиток виробництв на місцях – це наше найголовніше завдання. Нам необхідно створювати нові виробництва: нехай невеликі – на 20-30 місць, але це дозволить сільським жителям працювати ближче до дому», - зазначив Микола Азаров.

Детальніше...

 

Уряд розглядає можливість викупу земельних паїв, які тривалий час не використовуються

Уряд вивчає можливість викупу у людей земельних паїв для суспільних потреб, які не використовуються упродовж 5-7 років. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з жителями села Личанка Київської області.

«Якщо упродовж 5-7 років земля не використовується, то ми її викупляємо за чітко встановленою ціною, об’єднуємо такі землі та створюємо, наприклад, пасовище», - зазначив Микола Азаров. При цьому він зазначив, що зараз у сільського населення зростає кількість великої рогатої худоби, тому необхідні пасовища.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 83 гостей на сайті