Субота, 19 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Микола Азаров запевнив, що хліб не дорожчатиме

Внутрішні запаси борошна та продовольчої пшениці в Україні є достатніми, аби унеможливити подорожчання хліба. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з журналістами українських телеканалів.

«Цього року Україна експортувала рекордні обсяги зерна – понад 18 мільйонів тонн, і разом з тим ми маємо колосальні запаси на сьогодні. Ми маємо достатні запаси борошна, продовольчої пшениці, що унеможливлюють будь-які різкі коливання ціни на такі важливі продукти харчування, як хліб», - сказав Глава Уряду.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Останнє оновлення (13 березня 2013)

 

МОЗ:Розвиток екстреної медичної допомоги неможливий без підвищення кваліфікації медичного персоналу

12 березня у Міністерстві охорони здоров'я під головуванням заступника Міністра Олександра Толстанова відбулось чергове засідання оперативного штабу з реалізації Закону «Про екстрену медичну допомогу». Також на засіданні були присутні: директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ Володимир Юрченко, начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ Михайло Стрельников, директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Микола Хобзей, начальник управління контролю якості медичних послуг Тетяна Донченко.

Детальніше...

 

Україна та Угорщина поглиблюватимуть співпрацю у сфері цивільного захисту населення

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських переконаний у необхідності поглиблення співпраці з Угорщиною у сфері цивільного захисту населення. Зокрема, мова йде про координацію дій оперативно-рятувальних підрозділів для забезпечення безпеки громадян під час весняного водопілля, запобігання й ліквідації пожеж в екосистемах. Про це він сказав під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні Міхалем Баером.

Детальніше...

 

Професійний розвиток - важлива складова формування Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

11 березня розпочалась навчальна сесія з професійного розвитку осіб, зарахованих у 2012 році до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов виступив з доповіддю про сучасний стан державної кадрової політики.

Навчальна сесія відбувається 11-15 березня 2013 року на базі Національної академії державного управління при Президентові України відповідно до переліку заходів на 2013 рік із професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», розробленого та затвердженого Нацдержслужбою України на виконання розпорядження Президента України «Про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році» від 29 грудня 2012 року №245/2012-рп (наказ №5 від 14 січня 2013 року).

Детальніше...

 

Соціальні допомоги, пенсії та виплати в березні фінансуються вчасно та у повному обсязі, - Мінсоцполітики

Соціальні допомоги, пенсії та виплати фондів соціального страхування у березні фінансуються вчасно та у повному обсязі. Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 118 гостей на сайті