Середа, 23 Травень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Проведено засідання круглого столу

 

11 лютого 2013 року в Міжгірському професійному ліцеї  відбулося засідання круглого столу з питань запобігання проявам ксенофобії та расової дискримінації.

 

В проведенні заходу взяли участь  28 учнів навчального закладу, перед якими виступили Наталія Миколаївна Тимощук – директор РЦСССДМ, Мар’яна Іванівна Лізак – головний  спеціаліст РЦСССДМ та Світлана Василівна Стець – фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

В ОБЛАСТІ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

У п’ятницю, 8 лютого, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур та директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Маріанна Кляп відвідали професійно-технічні навчальні заклади Ужгорода.

Під час візиту у освітні заклади заступник керівника краю Іван Качур оглянув матеріально-технічну базу, умови, в яких навчаються учні, поспілкувався із педагогами та викладачами. Так, основним завданням сьогодні є приведення обсягів та напрямів підготовки робітничих кадрів до реальних потреб регіонального ринку праці. Необхідно забезпечити усі умови для підготовки кваліфікованих конкурентоспроможних робітників, які б відповідали вимогам роботодавців і могли швидко адаптуватися у сучасних ринкових умовах.

Останнє оновлення (12 лютого 2013)

Детальніше...

 

Підтримка тваринництва дасть можливість зменшити імпорт м'яса та м'ясопродуктів

Україна може у 2013 році зменшити імпорт свинини на 40%, при цьому у структурі споживання частка імпортованого в Україну м’яса та м’ясопродуктів знизиться із 17% до 7%. Збільшення вітчизняного виробництва м’яса відбудеться як за рахунок впровадження нових технологій та модернізації існуючих виробництв, так і за рахунок будівництва нових підприємств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Детальніше...

 

Уряд прийняв рішення про реорганізацію Закарпатського державного університету

6 лютого 2013 року Кабінет Міністрів прийняв розпорядження 52-р «Про реорганізацію Закарпатського державного університету». Йдеться про приєднання цього вищого навчальногозакладу до Ужгородського національного університету.

Останнє оновлення (11 лютого 2013)

Детальніше...

 

Міжгірські держлісгоспівці у числі найкращих колективів області

 

 

 

У м. Хуст відбулася виїзна нарада Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства за участі заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Ігоря Шишова та заступника голови ОДА Михайла Поповича. За цього робочого заходу працівників “зеленого цеху” Срібної землі проводився аналіз і підсумки діяльності 16 колективів області за минулий рік. Приємно відзначити, що ДП “Міжгірське лісове господарство” за сумою всіх показників у числі лідерів — посів третє почесне місце. За успішну роботу коллективу наших земляків — директора підприємства Івана Барну нагороджено грамотою Державного агентства лісових ресурсів України. Аналогічну грамоту вручено також начальнику деревообробного цеху Івану Рущаку. Досягнення залежить від злагоджених професійних дій всіх підрозділів.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 73 гостей на сайті