Понеділок, 19 Лютий 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Проведено чергову нараду із головами місцевих рад району

Днями в Міжгірській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Василя Юрика та заступника голови районної ради Івана Костя проведено чергову нараду з керівниками органів місцевого самоврядування, де розглянуто ряд актуальних питань.

Останнє оновлення (04 лютого 2018)

Детальніше...

 

Інформуємо. Роз’яснюємо. Консультуємо

ЯКЩО НЕ ВИСТАЧАЄ СТРАХОВОГО СТАЖУ

З 1 січня 2018 року, відповідно до Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», підвищення необхідний страховий стаж для призначення пенсії за віком – до 25 років (з кожним наступним роком додаватиметься ще один рік; таким чином у 2019 році необхідно вже буде мати 26 років, у 2019 році – 27 років і так далі).

Детальніше...

 

Пам’ятаємо Крути...

Пам’ятний урочистий захід за участі представників районної влади - в.о. голови РДА Василя Юрика та заступника голови РДА Ганни Вощепинець, учнівської молоді провели працівники центральної районної бібліотеки.

Детальніше...

 

Виступ Президента з нагоди вшанування пам'яті Героїв Крут

Шановні курсанти, офіцери та генерали! Дорогі українці! «Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-більшевицька грабіжницька орда… В цей час українська фракція  Центру Університету Святого Володимира кличе студентів-українців негайно прийти на підмогу своєму краєві і народові, одностайно ставши під прапор борців за волю України проти нападників.

Останнє оновлення (30 січня 2018)

Детальніше...

 

Питання щодо попередження домашнього насильства – на порядку денному райдержадміністрації

17 та 23 січня 2018 року під головуванням заступника голови РДА Вощепинець Г.Ф. відбулися чергові засідання районної постійно діючої робочої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї за участі представників сектору сім’ї та молоді, 

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 104 гостей на сайті