Субота, 17 Листопад 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Тісна співпраця суб'єктів соціальної роботи

Наприкінці лютого районним центром СССДМ спільно з Хустським МРВ КВІ у Міжгірському районі було проведено нараду, в ході якої здійснено аналіз взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Основні питання, які розглядалися, — забезпечення соціального супроводу, покращення виховної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, а також контроль за поведінкою дітей та молоді, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково, стосовно попередження вчинення ними повторних злочинів.

Детальніше...

 

Проведено чергову нараду-семінар з головами виконкомів місцевих рад району

 

 

Сьогодні голова райдержадміністрації В.М. Щур за участі своїх заступників, керівників районних організацій провів чергову нараду з головами виконкомів селищної та сільських рад району.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Від початку року Держфінінспекція забезпечила відшкодування втрат на майже 207 млн. грн.

Органи Держфінінспекції України протягом січня – лютого 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів держави на суму 206,6 млн. грн. Із них значну частину становлять відшкодування втрат, виявлених у попередні роки (98 млн. грн). Про це повідомив ГоловаДержфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції.

Детальніше...

 

Президент: Необхідна широка дискусія щодо Концепції реформи місцевого самоврядування

Необхідно розпочати широку дискусію навколо напрацьованого проекту Концепції реформи місцевого самоврядування. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів.

Детальніше...

 

Виступ Президента на засіданні Ради регіонів

 

Шановні колеги!

 

Порядок денний сьогоднішнього дня вам розданий. Ми врешті-решт з вами підійшли до розгляду найважливішого питання для життя країни - це питання реформи самоврядування. Я вважаю, що сьогодні та розмова, яка повинна відбутися в цьому залі, - вона визначить шляхи цієї реформи, концепцію, і, безумовно, виконавці, які знаходяться сьогодні в цьому залі і які розпочнуть цю роботу, зобов’язані усвідомлювати значення цієї реформи для кожної людини, для кожного громадянина. Я скажу без перебільшення: це буде одним із найважливіших питань, складовою, яка буде впливати на покращення життя людей.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті