Середа, 20 Листопад 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Об’єкти нерухомого майна, стосовно яких проводиться державна реєстрація прав

Відповідно до статті 5 Закону Ук- раїни “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, у Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: підприємства, як єдині майнові комплекси, житлові будинки, будівлі, споруди (їх окремі частини), квартири, житлові та нежитлові приміщення. Слід зазначити, що низка нормативно-правових актів містять визначення “нерухоме майно” та встановлюють його правовий статус. Однак у загальному нерухоме майно характеризується трьома основними ознаками, які повинні бути притаманні тому чи іншому об’єкту при визначенні його належності до нерухомого майна,

Останнє оновлення (31 січня 2013)

Детальніше...

 

Звіт голови райдержадміністрації про роботу по здійсненню делегованих районною радою повноважень у 2012 році

Робота райдержадміністрації у 2012 році була спрямована, в першу чергу, на виконання Програми соціально-економічного розвитку району, стабілізацію економічного та фінансового становища, створення умов для збільшення надходжень до бюджетів місцевого та районного рівнів, залучення інвестицій, вдосконалення мережі закладів освіти, охорони здоров’я, культури, розвиток туристично-рекреаційного комплексу, створення нових робочих місць, забезпечення соціальних гарантій для громадян. У цілому, виконання делегованих повноважень забезпечено, хоча негативні наслідки фінансово-економічної кризи наклали свій відбиток на результати роботи окремих галузей. В першу чергу, це відобразилося на виробничій сфері, будівництві, реформуванні житлово-комунального господарства, виконанні прогнозованих бюджетних показників.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

ЗВІТ відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації за період 2012 року в частині реалізації державної дитячої, молодіжної, сімейної та ґендерної політики

Протягом 2012 року робота галузі була направлена на виконання державних, обласних та районних програм стосовно дітей, молоді, жінок та сімей, підготовки і проведенню відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді, організації змістовного дозвілля дітей та молоді, тощо.

Зокрема, відділом у справах сім’ї та молоді обліковано наступні категорії дітей, молоді, жінок та сімей району:

1) 6095 сімей з дітьми, з них – 3451 молода сім’я;

 

2) 772 багатодітні сім’ї, де виховується 2554 дитини (в т.ч. 48 сімей, де виховується 5 і більше дітей, 1 сім’я, де народилася трійня);

Останнє оновлення (31 січня 2013)

Детальніше...

 

Навчально-виховні комплекси — на порядку денному в райдержадміністрації

Минулої п’ятниці комісія у складі першого заступника голови РДА Василя Радовецького, начальника відділу житлово-комунально господарства РДА Василя Марковича, начальника відділу освіти РДА Надії Олексієнко, сільського голови с. Лозянське Івана Сопка, яку очолив голова райдержадміністрації Василь Щур, з робочим візитом відвідала в Лозянському ЗОШ І-ІІ ст. №2 та незавершене будівництво адмінбудинку в ур. Мочарь, де буде облаштовано дитячий дошкільний заклад.

 

На сьогоднішній день у районі успішно діють навчально-виховні комплекси в Стригальнях, Лопушному та йдуть роботи з реорганізації у В.Студеному. До речі, на сьогоднішній день у НВК с. Стригальні виховуються 26 дошкільнят, які у повному складі відвідують дитячу установу. Щоб показати переваги роботи навчально-виховного комплексу та запозичити досвід роботи, керівник району зобов’язав відділ освіти РДА найближчим часом на базі Стригальнянського НВК провести районну нараду-семінар із залученням голів сільських рад.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Звітують фінансисти району

Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що в районі розроблено план заходів від 04 січня 2013 року щодо контролю за дотриманням бюджетного законодавства при затвердженні місцевих бюджетів на 2013 рік. Станом на 11 січня 2013 року проведено перевірку рішень та затвердження всіх 23 бюджетів органів місцевого самоврядування.

На 2013 рік затверджено доходи загального фонду в сумі 22820,5 тис.грн., що на 1281,1 тис.грн.більше з плановими показниками 2012 року, або на 5,9 відсотків.

Останнє оновлення (28 січня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 18 гостей на сайті