Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Голова Закарпатської ОДА доповів Президенту про роботу прикордонних пунктів пропуску та ситуацію з паводком

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Ледида доповів Президенту України Віктору Януковичу про роботу прикордонних пунктів пропуску, ситуацію з паводком та проведенням в області весняно-польових робіт.

Останнє оновлення (18 квітня 2013)

Детальніше...

 

Проаналізовано стан охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

 

Сьогодні на виконання доручень наради з питань охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення житлом дітей зазначеної категорії та осіб з їх числа, що відбулася напередодні в обласній державній адміністрації за участі заступника голови обласної державної адміністрації Поповича М.М., відбулася відповідна нарада при голові районної державної адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань Голодняка В.П. та начальників структурних підрозділів, які відповідають за дані напрямки роботи.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

В м.Ужгороді відкрито виставку художників з Міжгірщини

16 квітня за сприяння Міжгірської райдержадміністрації та особисто голови РДА Василя Щура в м. Ужгороді в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкрито виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Міжгірщини, яку підготувала районна спілка художників «Карпатські кольори» (керівник – Василь Шиндра).

Детальніше...

 

Запрошуємо до обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 

Райдержадміністрація оприлюднює проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схвалений Кабінетом Міністрів України 8 квітня 2013 року.

Запрошуємо громадян до обговорення цього важливого документа. Свої пропозиції та зауваження до проекту можна надсилати за адресою – смт. Міжгіря, вул. Шевченка,97, райдержадміністрація, відділ організаційно-кадрової роботи (тел.2-12-71); електронна пошта – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення (08 серпня 2013)

Детальніше...

 

Новий механізм проведення суцільної нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення відпрацьовується за участі науковців та громадськості

12 квітня 2013 року відбулося засідання Науково-експертної ради при Держземагентстві України на якому обговорено проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення (крім земель населених пунктів)».

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 87 гостей на сайті