Середа, 17 Жовтень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ІНВЕСТОРАМ В ОБЛАСТІ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО

 

 

У вівторок, 12 лютого, під головуванням керівника краю Олександра Ледиди відбулась нарада щодо стану інвестиційної діяльності – проблеми спільно вирішували органи влади та підприємці. Зокрема, у заході взяли участь заступник голови обласної адміністрації Володимир Приходько, начальник Чопської митниці Олександр Похилько, перший заступник голови обласної ДПС Тетяна Шаповалова.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Кошти державних допомог перераховано на рахунки отримувачів

За інформацією районних управлінь соцзахисту кошти державних соціальних допомог на поштові відділення та рахунки банківських установ повністю перераховані. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін.

Детальніше...

 

Мінінфраструктури: Автоперевізники боротимуться за маршрути згідно з новим порядком

Міністерство інфраструктури України підготувало проект змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Відповідний проект урядової Постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України розміщено на сайті Мінінфраструктури.

Зокрема, розроблені зміни стосуються відбору конкурсантів-автоперевізників за наявною технічною базою, кадровим складом, а також визначають вимоги до транспортних засобів та зобов’язання органів виконавчої влади щодо організації пасажирських перевезень.

Останнє оновлення (13 лютого 2013)

Детальніше...

 

Дитячо-юнацькі змагання «Юний спартаківець» пройшли в Пилипці

 

 

Минулої неділі в селі Пилипець за підтримки народного депутата України Івана Бушка відбулася обласна спартакіада серед дітей та молоді «Юний спартаківець» з лижних перегонів та гірськолижного спорту. В змаганнях, що проводилися в рамках загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки, взяли участь понад 120 юних спортсменів з різних районів Закарпаття.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

З ПРОБЛЕМАМИ – ДО КЕРІВНИКА КРАЮ

У вівторок, 12 лютого, голова облдержадміністрації Олександр Ледида провів особистий прийом громадян. Краяни мали змогу розповісти про свої проблеми та заручитися підтримкою очільника краю у їх вирішенні.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 42 гостей на сайті