Четвер, 17 Жовтень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

НА ЗАКАРПАТТІ ЗБУДУЮТЬ ДОРОГУ ЗА ПРИНЦИПОВО НОВОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ, ЯКУ ВИКОРИСТОВУЮТЬ У 50-ТИ КРАЇНАХ СВІТУ

Сьогодні, 30 вересня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з директором австрійської фірми «ХОЛЬЗО ГмбН» Чаба Палфі, менеджером Йосипом Ола та директором ужгородської фірми ТОВ «ХОЛЬЗО УКРАЇНА» Андрієм Сербайлом.

Детальніше...

 

Тренінг з питань здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми

25 вересня п.р. для представників мультидисциплінарної групи Міжгірського району у м.Ужгороді відбувся тренінг „Розбудова спроможності місцевих суб’єктів НМВ щодо взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, виявлення, перенаправлення, надання послуг та забезпечення прав ПТЛ”. Тренінг провела Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) „Веста” за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) у партнерстві з департаментом

Детальніше...

 

Стартує призовна кампанія на строкову військову службу

Днями у райдержадміністрації відбувся брифінг з актуальних питань підготовки та проведення осіннього призову у жовтні-грудні поточного року. Участь у важливому заході взяли військовий комісар Міжгірського РВК, підполковник Валентин Петрук, заступник голови РДА, голова районної призовної комісії Ганна Вощепинець,

Детальніше...

 

В Україні спрощується ведення бізнесу та посилюється захист споживачів, - Сергій Верланов

Безкоштовні програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО), зниження штрафів та запровадження кешбеку – голова Державної податкової служби Сергій Верланов прокоментував на брифінгу в Будинку Уряду прийняті Верховною Радою законопроекти №1073 та № 1053 щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг.

Останнє оновлення (26 вересня 2019)

Детальніше...

 

ДЕНЬ РЕКРУТЕРА. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСЛУГ З РЕКРУТИНГУ ОСОБАМ З ЧИСЛА БЕЗРОБІТНИХ

Нещодавно в історію ввійшло ще одне свято, яке міцно зайняло своє місце серед інших професійних подій. Це День рекрутера. Слово «рекрутер» запозичене з англійської мови і означає «новачок, новобранець» (recruiter). В процесі трансформації це поняття набуло дещо іншого значення і стало терміном для назви фахівця, що відповідає за підбір персоналу для вакантних місць в компанії.

Останнє оновлення (25 вересня 2019)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 45 гостей на сайті