Четвер, 17 Жовтень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Національний конкурс „Молодіжна столиця України”

 

У вересні ц.р. у місті Кам’янці-Подільську на Всеукраїнському форумі „Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці” офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс „Молодіжна столиця України”, який запроваджений

Останнє оновлення (02 жовтня 2019)

Детальніше...

 

Ніяких місцевих виборів на Донбасі під дулами кулеметів не може бути – Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану формулу Штайнмаєра, і наголосив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки за українським законодавством і лише після відведення військ та за умови відновлення Україною контролю над державним кордоном.

Останнє оновлення (02 жовтня 2019)

Детальніше...

 

В УЖГОРОДІ ВІДКРИЛИ «ХУДОЖНЮ ОСІНЬ»

Напередодні Всеукраїнського дня художника, який щороку відзначають у другу неділю жовтня, закарпатські митці традиційно презентували в Ужгороді виставку своїх робіт «Осінь – 2019».

27 вересня урочистості з цієї нагоди відбулися в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Йосипа Бокшая зібравши представників влади області та міста, митців та шанувальників мистецтва. Голова обласної організації Національної спілки художників України Борис Кузьма, відкриваючи виставку, найперше попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять закарпатських художників, які минулого року відійшли у вічність. Відтак повідомив, що виставка є цілком демократичною. Тут представлені твори різних жанрів і напрямків як знаних крайових митців, так і молодих художників.

Останнє оновлення (02 жовтня 2019)

Детальніше...

 

Завершилися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними

Територіальна оборона відіграє важливу роль у обороноздатності держави, адже вона організовується й здійснюється у той час, коли військові частини ведуть бойові дії на лінії зіткнення з противником. Її основні завдання – підтримання правового режиму воєнного стану, охорона та захист державного кордону, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил), а також охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій, боротьба з диверсійно-розвідувальними групами, іншими озброєними і антидержавними незаконно утвореними формуваннями агресора.

Останнє оновлення (02 жовтня 2019)

Детальніше...

 

Швейне виробництво рекламує свої вакансії за допомогою служби зайнятості

Швейна фабрика ТОВ «Іролі» - одне з ринкоутворюючих виробничих підприємств Міжгірського району, на якому постійно наявні вільні робочі місця. В зв’язку з необхідністю забезпечення виробництва додатковою кількістю працівників, між керівництвом підприємства та Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ було досягнуто домовленості щодо проведення міні-ярмарку вакансій та професіографічної екскурсії, які і відбулися 26 вересня 2019 року безпосередньо на території підприємства.

Останнє оновлення (02 жовтня 2019)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 27 гостей на сайті