Неділя, 16 Червень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Привітали делегата І з’їзду Народних Комітетів Закарпаття

22 січня, у День Соборності та Свободи України, Петра Степановича Продана з Вучкового прийшли привітати заступник голови райдержадміністрації Іван Ледида, керівник апарату РДА Іван Бобонич, голова районної організації ветеранів України Ярослав Ковалишин, від виконкому Вучківської сільської ради — секретар Оксана Лемак та землевпорядник Марина Роман.

Детальніше...

 

Турбота про дітей та малозабезпечені родини — в центрі уваги влади району

Голова райдержадміністрації Василь Щур та його заступники обговорили питання щодо виплати соціальних допомог дітям та малозабезпеченим родинам в минулому році з працівниками УП та СЗН РДА. Поінформувала з даного питання начальник управління Наталія Маркович.

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Майже 65 мільйонів гривень виділено на мережу швидкої допомоги в Закарпатській області

Під головуванням віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка відбулася всеукраїнська селекторна нарада з питань реалізації положень Закону України “Про екстрену медичну допомогу”.Участь у нараді також взяли в.о. голови облдержадміністрації Ігор Свищо, заступник керівника краю Іван Качур, начальник обласного управління охорони здоров’я Роман Шніцер.

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Учасники урочистих зборів відзначили День Соборності та Свободи України

Сьогодні, біля пам'ятника Тарасові Шевченку в смт. Міжгір'ї за участю керівництва райдержадміністрації та районної ради, громадськості, педагогів та учнів райцентрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України та 67-ї річниці утворення Закарпатської області.

Від керівництва  райдерж-адміністрації участь у покладанні квітів до пам'ятника Великому Кобзарю взяв заступник голови райдержадміністрації Іван Ледида.

 

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 

Про історичне значення Дня Соборності та Свободи України, 67-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України говорили учасники розширеного засідання «круглого столу»

Вчора, напередодні відзначення Дня Соборності та Свободи України відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з головами районних осередків політичних партій та громадських організацій. Відкрив засідання «круглого столу» голова райдержадміністрації В.М.Щур, який привітав всіх присутніх з доленосними для співвітчизників святами.

У своєму виступі заступник голови райдержадміністрації В.П.Голодняк наголосив, що сьогодні ми відзначаємо 94-ту річницю проголошення Акта Злуки Української та Західноукраїнської народних республік, 67-у річницю утворення Закарпатської області у складі Української держави і мислимо про єдність всієї Української землі, всього народу, всіх громадян країни і співвітчизників за кордоном. Об'єднання відповідало життєвим інтересам українського народу, який у продовж майже шести століть виборював свої права. Відзначаючи важливу подію віддаємо щиру шану і повагу борцям за незалежність України, за волю і щастя нашої батьківщини.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 40 гостей на сайті