Четвер, 22 Серпень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Дайте дітям життя!

Для розвитку маленької дитини надзвичайно важливо є турбота про неї дорослих. Спочатку – тепло материнських грудей і лагідність її рук, потім близькі люди: батько, брати та сестри, бабуся та дідусь, запах рідної домівки… Роль батьків для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження, в тому числі на право прийняття важливих рішень від імені своїх дітей. Батьки допомагають відчути взаємне тепло і любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, виховують дітей , задовольняють щоденні потреби , надають зразки для наслідування, поступово прищеплюють соціальні й побутові навички, необхідні у самостійному житті. Ці потреби життєвоважливі для кожної дитини , якого б віку вона не була.

Детальніше...

 

Казначейство своєчасно перерахувало субвенцію місцевим бюджетам для здійснення соціальних виплат

5 лютого 2013 року Державною казначейською службою України з метою своєчасної виплати у лютому поточного року допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям перераховано відповідну субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 2 836,3 млн. гривень - у повному обсязі згідно з інформацією щодо фактичних зобов’язань місцевих бюджетів по зазначених видатках.

Прес-служба Державної казначейської служби

 

Казначейство нагадує, що з 1 січня діють нові правила подання бюджетної звітності

З 1 січня 2013 року набрала чинності нова економічна класифікація видатків бюджету та зміни до бюджетного законодавства: Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, бюджетної класифікації та ін.

Детальніше...

 

30 екіпажів з усіх регіонів України візьмуть участь у автоперегонах на Закарпатті

У середу, 6 лютого, відбувся брифінг стосовно I етапу Чемпіонату України та клубного змагання з гірських автоперегонів «Зимові вершини 2013», який пройде на території Воловецького району.

Детальніше...

 

Олександр ЛЕДИДА: ЗАКАРПАТЦІ СЬОГОДНІ МАЮТЬ ЗМОГУ ВЖИВАТИ ЯКІСНІ ПРОДУКТИ, ВИГОТОВЛЕНІ в ОБЛАСТІ

 

У середу, 6 лютого, керівник краю Олександр Ледида оглянув виробничий процес на фермерському господарстві «Світ м’яса».

 

Виробничі цехи фермерського господарства «Світ м’яса», що поблизу села Жуково у Мукачівському районі, побудували у 2011 році. З того часу на сучасному обладнанні за європейськими стандартами тут виготовляють найрізноманітнішу м’ясну продукцію.

Останнє оновлення (18 травня 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 12 гостей на сайті