П'ятниця, 29 Травень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Конкурс "Кращий державний службовець"

В райдержадміністрації підведено підсумки І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»

27 квітня 2018 року в Міжгірській РДА підведено підсумки проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, який проводився в двох номінаціях - „Кращий керівник” та „Кращий спеціаліст”.

Детальніше...

 

Підведено підсумки І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»

28 квітня 2017 року в Міжгірській РДА підведено підсумки  проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, який проводився в двох номінаціях - „Кращий керівник” та „Кращий спеціаліст”.

Детальніше...

 

Оголошення про проведення І туру Конкурсу «Кращий державний службовець» в 2017 році

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами), відповідних розпорядчих документів облдержадміністрації та райдержадміністрації, в Міжгірській райдержадміністрації розпочато проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Останнє оновлення (31 березня 2017)

Детальніше...

 

Інформація про підсумки проведення І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»

28 квітня 2016 року підведено підсумки  проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. До участі в конкурсі, який проводився у двох номінаціях, були допущені державні службовці, які мали загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік, - для номінації „Кращий керівник” , та держслужбовці, які мали загальний стаж служби не менш як два роки, - для номінації „Кращий спеціаліст”.

Останнє оновлення (04 травня 2016)

Детальніше...

 

Інформація про проведення І туру Конкурсу «Кращий державний службовець»

В районі підведено підсумки  проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”. До участі в конкурсі, який проводився у двох номінаціях - „Кращий керівник” та „Кращий спеціаліст”, були допущені державні службовці, які мали не менше, ніж дворічний стаж роботи на державній службі, а для керівників -- враховувався не менше, ніж дворічний стаж роботи на керівних посадах.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 19 гостей на сайті