Понеділок, 19 Лютий 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Енергоефективність та енергозбереження

Сергій Савчук: У січні 2017 року ОСББ вдвічі активніше утеплюють свої багатоповерхівки порівняно з аналогічним періодом минулого року

Все більше нових ОСББ приєднується до Урядової програми з енергоефективності. Так, у січні 2017 року 25 ОСББ стали її учасниками та залучили на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках 1,6 млн. гривень. Це у 2,2 рази більше ніж за аналогічний період минулого року, коли лише 10 ОСББ використали на ці цілі близько 700 тис гривень.

Останнє оновлення (02 лютого 2017)

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Майже у 4 рази збільшилася кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі у 2016 році, порівняно з 2015 роком

2016 рік став проривним з точки зору переходу українців на чисті джерела енергії. Так, за рік кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі, збільшилася майже у 4 рази порівняно з 2015 роком, а саме - з 244 до 1109 домогосподарств.

Останнє оновлення (02 лютого 2017)

Детальніше...

 

Сергій Савчук: Потенційні інвестори у «зелені» проекти повинні мати гарантоване право на вільне отримання технічних умов на приєднання до мереж

27 січня 2017 року в Агентстві під головуванням Голови Держенергоефективності Сергія Савчука за участю представників профільних Комітетів ВРУ, асоціацій і бізнесу відбулася нарада, присвячена вирішенню питання приєднання об’єктів відновлюваної енергетики до електричних мереж.

Останнє оновлення (30 січня 2017)

Детальніше...

 

Програма державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення

З жовтня 2014 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України започатковано Програму державної підтримки населення до переходу на альтернативне опалення.

Нею передбачено механізм відшкодування 20% тіла кредиту, отриманого населенням у ПАТ «Ощадбанк», ПРАТ «Укргазбанк» та ПАТ «Укрексімбанк» на придбання твердопаливних та електричних котлів, а також 30% на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів (додаткова інформація розміщена на офіційному веб-сайті Агентства за посиланням:http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya .

Останнє оновлення (28 серпня 2015)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 241 гостей на сайті