Понеділок, 22 Січень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Державні закупівлі

Щодо передумов здійснення закупівель

Органам державної влади, органам місцевого самоврядування, установам, організаціям, підприємствам та іншим суб'єктам сфери публічних закупівель.Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на численні звернення суб'єктів сфери публічних закупівель щодо застосування законодавства повідомляє.

Детальніше...

 

.

 

 

 

Останнє оновлення (11 січня 2018)

 

До уваги розпорядників бюджетних коштів, суб’єктів господарської діяльності

Електронний майданчик "OPEN TENDER" TOB "Юкрейн Проперті Групп" ( адреса в мережі Інтернет - https://open-tender.com.ua ), який є офіційним учасником системи електронних торгів «PROZORRO» та має можливість надавати послуги у допорогових та надпорогових закупівлях 05 вересня 2017року буде проводити безкоштовний навчальний семінар для розпорядників бюджетних коштів, суб'єктів господарської ДІЯЛЬНОСТІ.

Тренінг-семінар буде проведено у великому сесійному залі облдержадміністрації, за адресою: м.Ужгород, пл. Народна, 4, реєстрація учасників розпочнеться 09.30 год., початок заходу об 10.00 год.

Просимо до 14:00 надати відділу економічного розвитку і торгівлі на електронну пошту   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду список учасників семінару.

Останнє оновлення (07 серпня 2017)

 

Про підвищення ефективності здійснення публічних закупівель

 

 

Відповідно до листа департаменту економічного розвитку і торгівлі від 14.06.2017 № 06/496 інформуємо, що з метою зменшення витрат ресурсів (коштів та часу) замовників закупівель області за бюджетні кошти, підвищення ефективності здійснення публічних 

Останнє оновлення (16 червня 2017)

Детальніше...

 

Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на численні звернення суб'єктів сфери публічних закупівель щодо застосування законодавства у сфері закупівель повідомляє.

Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Останнє оновлення (28 лютого 2017)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 72 гостей на сайті