Понеділок, 20 Січень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Інформація щодо запобігання надзвичайним ситуаціям

Інформація про небезпеку поширення вірусу Зіка

Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що за даними з офіційного сайту Всесвітньої організації охорони здоров'я (надалі - ВООЗ), у зв'язку із поширенням хвороби, викликаної вірусом Зіка у Латинській Америці й країнах Карибського басейну, відповідно до положень Міжнародних медико-санітарних правил (2005) 01 лютого 2016 року відбулася перша нарада Комітету з надзвичайних ситуацій ВООЗ. За результатами наради було констатовано, що ситуація, що склалася у Бразилії та Французькій Полінезії, є надзвичайною ситуацією в галузі громадського здоров'я, що має міжнародне значення.

Останнє оновлення (26 лютого 2016)

Детальніше...

 

Державне підприємство "Національна енергетична компанія "Укренерго"" повідомляє!

З метою підвищення обізнаності населення щодо основних функцій і завдань ДП «НЕК «Укренерго» підрозділом якого є Закарпатські МЕМ та покращення взаємодії населення та працівників підприємства надаємо наступні відомості:

Останнє оновлення (17 лютого 2016)

Детальніше...

 

Про попередження пожеж та збереження ліній електропередач

На протязі останніх років , на території України виникає цілий ряд пожеж, які приводять до вимкнення повітряних ліній електропередавання. В більшості випадків, ці пожежі виникають з вини місцевого населення в період весняно-польових робіт та проведення жнив. Спалення сухостою та очерету в охоронних зонах ліній електропередач є грубим порушенням "Правил охорони електричних мереж " затверджених постановою Кабінету міністрів України від 4 березня 1997 року. Вимкнення в наслідок пожеж ПЛЕ приводить до порушення роботи електромереж і завдає значних збитків об'єднаній електроенергетичній системі та народному господарству України в цілому.

Останнє оновлення (17 лютого 2016)

Детальніше...

 

Національна доповідь про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році

Національна доповідь про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році, яка підготовлена Державною службою з надзвичайних ситуацій спільно з Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.

 

УВАГА! МАГIСТРАЛЬНI ГАЗОПРОВОДИ ВИСОКОГО ТИСКУ

До вiдома керiвникiв агроформувань усiх форм власностi, користувачiв лiсового фонду, проектних та будiвельних органiзацiй, промислових та транспортних пiдприємств, установ i населення областi.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 5 гостей на сайті