Неділя, 12 Липень 2020
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Авторизація
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Інформація для учасників АТО та їх родин

До уваги осіб, які брали участь в ато та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО

Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції та отримали групу інвалідності, мають право на призначення пенсії по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Останнє оновлення (04 серпня 2015)

Детальніше...

 

Додаткові пільги для призваних по мобілізації

Заходи 6-ї хвилі часткової мобілізації на Закарпатті проходять з певними труднощами, на що є як обєктивні так і субєктивні причини, військовозобовязані повинні розуміти, що ніхто з Європи або з Америки чи Африки не прийде захищати наш власний дім.

Останнє оновлення (27 липня 2015)

Детальніше...

 

Закарпатській області передбачено 15 мільйонів гривень на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців

Законом України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2015 рік у загальній сумі 300,0 млн.грн., із них для Закарпатської області – 15,2 млн. гривень.

Детальніше...

 

Інформація, як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО

Інформація, як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО

 

Про виділення земельних ділянок учасникам АТО

Відділ Держземагентства у Міжгірському районі інформує, що на території району  підібрано земельні ділянки  на території Тюшківської сільської ради загальною площею 10,1282 га та Лозянської сільської ради загальною площею 2,8213 га, які погоджені з головою райдержадміністрації для надання у власність військовослужбовцям Збройних сил України, інших військових формувань та членів їх сімей, які беруть(брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення  АТО.

Останнє оновлення (08 травня 2015)

Детальніше...

 

На Закарпатті розроблено обласну комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та членів їх родин

Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА спільно з іншими структурними підрозділами та громадськістю розроблено обласну комплексну програму на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців-учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих. Програму схвалено розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.03.2015 № 90 та подано на розгляд сесії обласної ради для затвердження. Цим же розпорядженням утворено й обласну координаційну раду з вирішення проблемних питань військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей.

Останнє оновлення (06 травня 2015)

Детальніше...

 

Необхідна медична допомога закарпатським військовослужбовцям надається у 50 лікувально-профілактичних закладах області

Для координації скерування військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей до лікарів-спеціалістів необхідних профілів на Закарпатті розроблено Дорожню карту з надання медичної допомоги.

Детальніше...

 

Військові пенсії: що варто знати закарпатським демобілізованим бійцям?

Про порядок призначення пенсій особам, демобілізованим з військової служби під час мобілізації, на особливий період поінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

Детальніше...

 

До уваги військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань та членів їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО

Ви маєте право на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства, для індивідуального дачного будівництва, у випадку, якщо Вами не використано таке право.

Детальніше...

 

Мобілізація: питання і відповіді

Мобілізація: питання і відповіді

Останнє оновлення (02 березня 2015)

 

Повідомлення

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації за №56 від 20.ІІ.2015 р. “Про організацію медичного супроводу військовослужбовців, які повернулися із зони антитерористичної операції” в райдержадміністрації та райраді діє “гаряча телефонна лінія”, куди можна звертатися за роз’ясненнями щодо надання допомоги військовослужбовцям, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції, у тому числі 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади.

Телефони “гарячої лінії”: 2-13-30 — у райдержадміністрації, 2-12-03 — райраді. За більш детальною інформацією можна звернутися у приймальні голів РДА та райради.

Останнє оновлення (25 лютого 2015)

 

Соціальний захист сімей загиблих військовослужбовців

Статтею 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” визначено перелік осіб, на яких поширюється чинність цього закону.

Детальніше...

 

Перелік документів для надання статусу учасника бойових дій, особам які брали безпосередню участь в АТО

Перелік документів для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил України, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Детальніше...

 

Пільги бійців АТО: як їх отримати. Інфографіка

60% повісток розіслали в перший тиждень 4-ї хвилі мобілізації, повідомляє Міноборони України. Другий етап буде оголошено орієнтовно у квітні і він триватиме 60 днів. У червні розпочнеться третій етап, який триватиме також 60 днів повідомляє Укрінформ з посиланням на Міноборони, всі військовослужбовці, які відправляються в зону бойових дій на Донбасі, а також члени їхніх родин можуть розраховувати на гарантований законодавством соціальний захист.

Останнє оновлення (12 лютого 2015)

Детальніше...

 

Сучасні державні гарантії забезпечення трудових прав учасників АТО

У зв’язку з останніми трагічними подіями на сході нашої держави для багатьох громадян України, в т.ч. і мешканців нашого району стало актуальним питання забезпечення трудових прав військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей. А тому корисно буде знати відповіді на найбільш поширені запитання щодо соціального захисту вказаних категорій громадян в сфері праці та зайнятості за матеріалами Міністерства оборони України:

Чи можуть звільнити учасника АТО з роботи?

Детальніше...

 
Правова допомога
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 44 гостей на сайті