Вівторок, 19 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

ДФС про особливості виправлення помилок у формі №1ДФ

Методика виправлення помилок у формі № 1ДФ кардинально відрізняється від виправлення помилок в інших податкових деклараціях

ДПІ у Міжгірському районі нагадує, що порядок проведення коригувань у Податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) наведено у наказі Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4.

Останнє оновлення (23 травня 2016)

Детальніше...

 

Форма звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі».

Порядком заповнення форми звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» встановлено, що звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі

(далі – Звіт № 1-РА) подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.

Останнє оновлення (04 травня 2016)

Детальніше...

 

Форма звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі».

Порядком заповнення форми звіту № 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» встановлено, що звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (далі – Звіт № 1-РТ) подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі.

Останнє оновлення (04 травня 2016)

Детальніше...

 

Д О У В А Г И П Л А Т Н И К І В П О Д А Т К І В!

ДПІ у Міжгірському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області повідомляє, що з 22 квітня 2016 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

Останнє оновлення (04 травня 2016)

Детальніше...

 

ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН

З 1 січня цього року розпочалася та триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році.

За оперативними даними до ДПІ у  Міжгірському районі подано  19 декларацій про майновий стан та доходи громадянами, які зобов’язані декларувати доходи, та  120  декларацій тими, які мають право на отримання податкової знижки.

Останнє оновлення (15 квітня 2016)

Детальніше...

 

Відображення ставки акцизного податку в касовому чеку при здійсненні реалізації пального на АЗС

ДПІ у Міжгірському районі нагадує, що згідно з п. 2 розділу ІІ Положення №13 для госпсуб’єктів роздрібної торгівлі - реалізаторів підакцизних товарів, які зареєстровані платниками акцизного податку, у касовому чеку окремим рядком повинні зазначатись розмір ставки такого податку та загальна сума  податку за всіма зазначеними в чеку товарами (послугами).

Останнє оновлення (15 квітня 2016)

Детальніше...

 

Нові можливості електронного сервісу «Електронний кабінет платника»

У рамках кампанії декларування доходів громадян ДФС доопрацьовано електронний сервіс «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) в частині надання можливості підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб (далі - Декларація) в електронному вигляді.

Останнє оновлення (11 квітня 2016)

Детальніше...

 

У І кварталі 2016 року до зведеного бюджету забезпеченонадходження у розмірі 17,2 млн.грн.

Державною податковою інспекцією у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області у  І кварталі 2016 року досягнуто значне збільшення надходжень до Зведеного бюджету у порівнянні  з відповідним періодом минулого роу, а саме, на 4,6  мільйонів гривень, або на 36,5 відсотки.

Останнє оновлення (11 квітня 2016)

Детальніше...

 

Шановні керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування!

До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, субєкти декларування зобовязані подавати Декларації відповідно до ст. 12 Закону України від 07 квітня 2011 року №3206-УП «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі - Закон №3206).

Останнє оновлення (25 березня 2016)

Детальніше...

 

Електронні сервіси, які надаються через "Єдине вікно подання електронної звітності"

Крім цього запроваджено:

- Укладання договорів з територіальними органами ДФС "Про визнання електронних документів" в електронній формі.

- Опрацювання електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах.

- Інформаційні повідомлення про заборгованість з податків та зборів (обов'язкових платежів).

Останнє оновлення (23 березня 2016)

Детальніше...

 

Сплата податкових зобов’язань за результатами декларації

У разі отримання фізичною особою – резидентом, яка не є членом сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, доходу у вигляді вартості подарованого нерухомого майна, такий дохід є об’єктом оподаткування ПДФО за ставкою 5% та військовим збором 1,5%.

Останнє оновлення (17 березня 2016)

Детальніше...

 

З 18 березня запрацює порядок скасування штрафів за сплачене податкове зобов'язання без оскарження

Для забезпечення виконання умов Коаліційної угоди щодо створення сприятливого бізнес-середовища для розвитку малого бізнесу наказом Міністерства фінансів України від 10.02.2016 №40 затверджено Порядок скасування штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих на суму податкового зобов’язання, яку платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення.

Останнє оновлення (17 березня 2016)

Детальніше...

 

З 11 березня - нові форми фіскальних касових чеків та звіту про використання розрахункових книжок

Мінфін затвердив нове положення про форму та зміст розрахункових документів, а також нову форму звіту № ЗВР-1 та інструкцію щодо його заповнення.

Останнє оновлення (17 березня 2016)

Детальніше...

 

Електронний цифровий підпис: перевіряємо термін дії

ДПІ у Міжгірському районі повідомляє, що перевірити термін дії посиленого сертифіката можна за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису «ІІТ Користувач ЦСК-1», який можна завантажити на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС у розділі «Програмне забезпечення», вкладка «Надійні засоби електронного цифрового підпису».

Останнє оновлення (17 березня 2016)

Детальніше...

 

Дохід та витрати виникли в різних місяцях: як підприємцеві заповнити Книгу обліку?

ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 104.08) пояснила: якщо дохід отримано в одному місяці, а витрати, пов’язані з його отриманням понесені у наступному, то фізична особа - підприємець за підсумком дня по факту отримання доходу/понесення витрат (на підставі первинних документів) відповідно заповнює графу 2 «Сума доходу, отриманого від здійснення господарської діяльності» та графу 6 «Сума витрат, пов’язаних з придбанням товарів (робіт, послуг)» Книги обліку доходів і витрат.

ДПІ у Міжгірському районі

 

Останнє оновлення (17 березня 2016)

 

Довідку про статус податкового резидента можна отримати в Центрі обслуговування платників

Довідка видається протягом 10 робочих днів з моменту звернення та діє в межах календарного року.

Юридичні та фізичні особи, що отримують доходи за межами України та підпадають під дію міжнародних договорів України про уникнення подвійного оподаткування можуть подати до органу фіскальної служби заяву про звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерел у зарубіжній державі або заяву про відшкодування уже сплачених податків на території зарубіжної держави за формами, затвердженими компетентним органом цієї зарубіжної держави.

Останнє оновлення (17 березня 2016)

Детальніше...

 

Особливості кампанії декларування у 2016 році

Щодо визначення податкових зобовязань з військового збору

Кампанія декларування у 2016 році має свої відмінності від попередніх років. У зв’язку з набранням чинності з 01.01.2015 норми Закону України від  28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів військовим збором, за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.

Останнє оновлення (03 березня 2016)

Детальніше...

 

Про стан надходження акцизного податку

З початку 2016 року платники акцизного податку ДПІ у Міжгірському районі сплатили до бюджету 590,7 тис. грн.

Останнє оновлення (26 лютого 2016)

Детальніше...

 

До уваги платників! Щодо запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального

Система електронного адміністрування реалізації пального (далі – СЕАРП) запроваджується з 1 березня 2016 року.

Юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники акцизного податку з реалізації пального (далі – платники податку) до початку здійснення реалізації пального.

Останнє оновлення (26 лютого 2016)

Детальніше...

 

З початку року надходження військового збору від платників Міжгірського району–397,2 тис.грн.

Протягом січня-лютого 2016 року платники ДПІ у Міжгірському районі спрямували на потреби Збройних Сил України 397,2 тисяч гривень військового збору, що на 52,8 відсотків перевищує розрахункову базу (137,2 тис. грн.).

Останнє оновлення (26 лютого 2016)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 116 гостей на сайті