Понеділок, 21 Січень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Всеукраїнська акція «Права та обов’язки».

З 07 листопада 2013 року в усіх Центрах обслуговування платників податків органів ГУ Міндоходів у Закарпатській області області проводиться Всеукраїнська акція «Права та обов’язки». Платники ДПІ у Міжгірському районі дізнавались «Про права та обов'язки платників податків та котролюючих органів»

Детальніше...

 

Профілактика – суттєвий захід подолання корупції

Основні зусилля підрозділів Управління внутрішньої безпеки органів Міндоходів України зосереджено на проведенні попереджувально-профілактичної роботи з метою недопущення скоєння корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних із корупцією, а також злочинів у сфері службової діяльності. З вказаною метою днями для співробітників ДПІ у Міжгірському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області було організовано лекцію на тему недопущення проявів корупційних дій серед працівників податкової інспекції.

Детальніше...

 

Відтепер довідку про відсутність податкового боргу можна отримати "електронкою"

Це передбачено у новому порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, який затверждено Міністерством доходів і зборів України.

Детальніше...

 

Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

До Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій додано ще 17 моделей касових апаратів. Відтепер загальна кількість сертифікованих приладів, запропонованих користувачам, складає 86 апаратів.

Детальніше...

 

Електронні сервіси Міндоходів

Фахівці Міндоходів радять підприємцям утримуватись від сумнівних операцій та перевіряти надійність бізнес-партнерів за допомогою електронних сервісів на офіційному сайті відомства minrd.gov.ua. Це "Реєстр платників ПДВ", "Дізнайся більше про свого бізнес партнера", "Анульовані свідоцтва платників ПДВ", "Адреси масової реєстрації", "Перевірка свідоцтва платника єдиного податку".

 

ДПІ у Міжгірському районі

Останнє оновлення (27 листопада 2013)

 

Міндоходів впроваджуватиме нові сервіси для платників податків

Відповідно до Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів, який затвердив Кабінет Міністрів України, у найближчі п’ять років робота Міндоходів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі за рахунок оптимізації митного регулювання, боротьбу з корупцією та «тіньовим» сектором економіки, запровадження сучасної IT-функції в роботу органів доходів і зборів.

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 166 гостей на сайті