Неділя, 24 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Військовий збір - у роз'ясненнях від фіскальної служби

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області повідомляє, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31.07. 2014 р. № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» (далі – ПКУ), яким, зокрема, встановлено військовий збір.

Детальніше...

 

Наближується кінцевий термін сплати податку із задекларованих доходів

ДПІ у Міжгірському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області нагадує, що 31 липня 2014 року – кінцевий термін сплати зобов’язань з ПДФО за результатами деклараційної кампанії доходів громадян, отриманих у 2013 році.

Детальніше...

 

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету мобілізованим працівникам

За працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...

 

Ідентифікаційний код або індивідуальний податковий номер є важливим документом у сучасному світі

Без нього ми не можемо отримати кредит, оформити нотаріальну довіреність або купівлю-продаж, дарування здійснити та інші дії. Незважаючи на те, що отримання ідентифікаційного коду є добровільною процедурою, його вимагають у багатьох інстанціях.

Детальніше...

 

Що робити, коли при підписанні документу виникає помилка «Невірний пароль або ключ пошкоджено»?

Необхідно перевірити:

- який ключ ЕЦП використовується першим? (вірна послідовність підписів Бухгалтер-директор-електронна печатка);

Детальніше...

 

Міжгірська казна отримала від бізнесу 54 млн. 186 тис. грн. податкових платежів

Це повідомила начальник ДПІ у Міжгірському районі Олена Солодовник під час зустрічі за «круглим столом» обговорюючи основні аспекти наповнення місцевого бюджету. Захід відбувся в державній податковій інспекції Міжгірського району за участі начальника інспекції, представників бізнесу та керівників контролюючих органів району.

Детальніше...

 

Понад 54 млн. гривень сплатили платники податків Міжгірського району

За перше півріччя 2014 року ДПІ у Міжгірському районі забезпечено стабільне надходження податкових платежів до бюджету. Так, за січень – червень поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено майже 54 млн. 194 тис. грн.

Детальніше...

 

На яку дату продавцем товарів/послуг складається податкова накладна?

Податкова накладна складається у двох примірниках у день виникнення податкових зобов’язань продавця. Один примірник видається покупцю, а другий залишається у продавця. У разі складання податкової накладної у паперовому вигляді покупцю видається оригінал, а копія залишається у продавця.

Детальніше...

 

Майже 97 відсотків платників ЄСВ Міжгірського району прозвітували «електронкою»

До Державної податкової інспекції у Міжгірському  районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області за червень 2014 року звітність з єдиного соціального внеску подали усі зареєстровані платники.

Детальніше...

 

Настав час платити земельний податок

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі звертається до жителів району - власників земельних ділянок та землекористувачів із нагадуванням про необхідність сплати земельного податку.

На сьогоднішній день фахівцями інспекції проведені нарахування земельного податку фізичним особам громадянам на 2014 рік.

Детальніше...

 

За 6 місяців 2014 року до ДПІ у Міжгірському районі надійшло 7 письмових звернень громадян як і у відповідному періоді 2013 року

Всі звернення розглянуто згідно законодавства. Громадяни звертались з питань: інформування про ухилення від сплати податків – 6 та 1 звернення відмова від реєстраційного номера облікової картки платника податків. Всі звернення є первинними.

Детальніше...

 

ДПІ у Міжгірському районі: паперові носії при звітуванні засобами телекомунікаційного зв’язку не подаються

Фахівці ДПІ у Міжгірському районі зазначають, що відповідно до пункту 49.3 статті 49 розділу ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями : податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом, в один із таких способів:

Детальніше...

 

96 відсотків платників ЄСВ Міжгірського району прозвітували “електронкою”

В ДПІ у Міжгірському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області за червень 2014 року звітність з єдиного соціального внеску подали 100% платників.

Детальніше...

 

Які ФОП не можуть бути платниками ЄП?

Не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи - підприємці, які здійснюють:

- діяльність з організації, проведення азартних ігор;

- обмін іноземної валюти;

Детальніше...

 

На розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства з початку року до бюджету надійшло 141,3 тис. гривень

В ДПІ у Міжгірському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області налічується 254 суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб та 20 юридичних осіб, які є платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Детальніше...

 

Дзвінок на прощання

В школах Міжгірського району  відбулися традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчальногороку. 
Останній дзвоник це символ закінчення навчання, веселе та одночасно сумне свято. 
Шкільні роки називають кращими роками, а останній дзвоник – символ дитинства що проходить. Це вже не чергова лінійка, це прощання з дуже важливим етапом життя і зустріч із невідомим та таким загадковим майбутнім. Саме тому останній дзвоник – трішечки сумний день, в який на щоках багатьох випускників, вчителів та батьків блищать сльози, але сльози ці – чисті, а сум – приємний, змішаний з нетерпінням того, що чекає попереду.

Детальніше...

 

Як платнику, який постачає товари неплатнику ПДВ заповнити графи розділу І Реєстру виданих та отриманих податкових накладних?

Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.

Детальніше...

 

Порядок заповнення уточнюючого податкового розрахунку за формою 1-ДФ

Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) (далі – податковий розрахунок) є однаковим. Вони подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.

Детальніше...

 

ЦОПП ДПІ у Міжгірському районі надає адміністративні послуги

З метою інформування платників податків про порядок надання адміністративних послуг, в Центрі обслуговування платників податків ДПІ у Міжгірському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області розміщено перелік безоплатних адміністративних послуг та інформаційні картки щодо отримання послуг, що надаються Міністерством доходів та зборів України та його територіальними органами.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 460 гостей на сайті