Неділя, 24 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Інформація для підприємців, які приїхали з території АТО в Закарпаття

З метою забезпечення сплати податків суб’єктами господарювання у разі зміни місцезнаходження/місця проживання з території Луганської та Донецької областей запроваджено механізм, який дозволяє перереєструвати бізнес із зони АТО в інші регіони України, наприклад в Закарпатську область.

Детальніше...

 

Останній день сплати авансового платежу за третю декаду листопада 2014 року з рентної плати

Нагадуємо, що відповідно до пункту 254.5 статті 254 розділу ІХ Податкового кодексу України 5 грудня 2014 року останній день сплати авансового платежу за третю декаду листопада 2014 року з рентної плати за:

Детальніше...

 

Випадки, у яких потрібно обов’язково реєструватися платником ПДВ

Особа підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ у разі:

- якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300 тис. грн., крім особи, яка є платником єдиного податку;

Детальніше...

 

Термін розгляду договору «Про визнання електронних документів» – до 5 робочих днів

Термін розгляду договору «Про визнання електронних документів» з боку органів ДФС – до 5 робочих днів. Нагадуємо, що квитанції мають розширення «.rpl» та відкриваються за допомогою ключа електронної печатки, а у разі її відсутності, підписом фізичної особи – підприємця (для фізичної особи – підприємця).

Детальніше...

 

Щодо звітності про використання РРО

Відповідно до абзацу 1 пункту 7 статті 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон)

Детальніше...

 

Платникам податків потрібно оновити електронні ключі

До 1 листопада 2013 термін дії безкоштовних ключів становив 1 рік, після цієї дати вони діють 2 роки. Платникам, у яких термін дії електронних ключів закінчився, потрібно їх оновити.

Детальніше...

 

Закарпатським платникам податку на прибуток: хто повинен звітувати?

Платник податку, який сплачував авансові внески за підсумками декларування податку на прибуток за 2013 рік, а за I квартал 2014 року не отримав прибутку або отримав збиток, мав право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Він авансових внесків у II-IV кварталах 2014 року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік.

Детальніше...

 

Використання сервісів ДФС економить час та кошти

Інформуємо платників податків про те, що на веб – порталі Державної фіскальної служби України розміщено ряд сервісів, використовуючи які  вони зекономлять час та кошти.

Детальніше...

 

Про втрату документів вчасно повідомте орган ДФС

У разі втрати, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів платник податків зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому Податковим кодексом України для подання податкової звітності, та контролюючий орган, яким було здійснено митне оформлення відповідної митної декларації.

Детальніше...

 

Чи повинен платник податків повідомляти органи ДФС про отримання або знищення печатки?

Відповідно до п.4 ст.62 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку із своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом.

Детальніше...

 

Термін дії довідки про декларування валютних цінностей

Відповідно до ст. 1 Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами» від 18 червня 1994 року № 319/94 зі змінами та доповненнями, встановлено обов’язковість щоквартального декларування суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Детальніше...

 

Понад 31 мільйон гривень надійшов до бюджету на Міжгірщиніі

Спільними зусиллями платників податків та Державної податкової інспекції у Міжгірському районі за січень-вересень 2014 року досягнуто наповнення Зведеного бюджету на загальну суму понад 31 млн. 371 тис. грн.

Детальніше...

 

Чи може нерезидент вносити на банківський рахунок резидента готівкову іноземну валюту за товари (роботи, послуги) згідно експортного договору

Уповноважений банк може приймати від повноважного представника нерезидента - суб’єкта підприємницької діяльності в касу готівкову вільно конвертовану іноземну валюту в сумі, що не перевищує 10000 доларів США, або еквівалент цієї суми в іншій вільно конвертованій іноземній валюті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на день здійснення операції. Такі кошти банк приймає для подальшого зарахування на поточний рахунок в іноземній валюті резидента - суб’єкта підприємницької діяльності (через розподільчий рахунок).

Детальніше...

 

Строки подання звітності та сплати ПДВ у жовтні

Суб’єкти господарювання, які звітують з ПДВ помісячно податкову декларацію за вересень 2014 року повинні подати до 20 жовтня 2014 року включно. А сплатити податкові зобов’язання, зазначені у поданій податковій декларації, потрібно до 30 жовтня 2014 рокувключно.

Детальніше...

 

Юридична особа може перейти на спрощену систему оподаткування протягом року

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів може перейти на спрощену систему оподаткування. Зробити це можна шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Детальніше...

 

Чи можна в рядку «Номер телефону» податкової накладної зазначати номер мобільного телефону?

Формою податкової накладної, яка затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962 (далі – Порядок № 10), крім обов’язкових реквізитів передбачені й інші додаткові реквізити, зокрема, «Номер телефону» продавця та покупця.

Детальніше...

 

"Пульс" – завжди на сторожі вашої справедливості!

Завдяки оновленому «Пульсу» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Міністерства доходів та зборів України керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення. ДПІ у Міжгірському районі повідомляє, що з початку 2014 року звернення на телефонну лінію сервісу «Пульс» не надходили.

Останнє оновлення (08 жовтня 2014)

Детальніше...

 

Забезпечення надходжень до бюджетів – першочергове завдання

Протягом січня-вересня 2014 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 31371,85 тис. грн. податків і зборів, що контролюються ДПІ у Міжгірському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області. Надходження до Державного бюджету склали 6187,1 тис. гривень. Місцевий бюджет поповнився на 25184,7 тис. гривень.

Детальніше...

 

З початку року мешканці Міжгірірщини отримали більше 556 електронних ключів

Безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису з 1 січня цього року на Міжгірщині отримали майже 556 абонентів. Вони стали власниками понад 1112 сертифікатів.

Детальніше...

 

Увага! Зміни в Регламенті Акредитованого центру сертифікації ключів

Для впорядкування та спрощення процесу отримання усіма категоріями клієнтів послуг електронного цифрового підпису внесено зміни до Регламенту АЦСК ІДД Міндоходів, витяг з якого можна завантажити/переглянути на веб-сайті відомства у розділі «Регламент роботи».

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 449 гостей на сайті