Неділя, 24 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Про проведення конкурсу “Майбутнє країни - у мріях дитини”

Згідно доручення ДФС України від 16.01. 2015р. №1633/7/99-99-06-02-01-09 та наказу ДПІ у Міжгірському районі №1 від 28.01.2015р. “Про затвердження Положення та організацію проведення  конкурсу “Майбутнє країни - у мріях дитини”.

Детальніше...

 

До уваги платників податку на додану вартість!

Рахунки платників податку в системі електронного адміністрування ПДВ відкриваються у Державній казначейській службі України, МФО 899998.

Детальніше...

 

ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ УТОЧНЕННЯ ПОДАТКОВИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВ ТА ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ У РАЗІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОДАТКОВОГО КОМПРОМІСУ

Законодавчим  актом для реалізації режиму податкового компромісу платникам податків надано певні преференції, а саме: сплата лише частки завчасно незадекларованих платежів або неузгоджених податкових зобов'язань, відсутність юридичної відповідальності (фінансової, адміністративної та кримінальної) за зазначені правопорушення, звільнення від податкових перевірок за уточнені та перевірені податкові періоди у наступних звітних періодах тощо.

Детальніше...

 

ПРО ІНДЕКСАЦІЮ НОРМАТИВНО ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2014 рік становить 124,9%.

Детальніше...

 

З 1 січня 2015 року розпочинається кампанія декларування доходів громадян

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі доводить до відома міжгірчан, що з 1 січня до 1 травня 2015 року триватиме кампанія декларування майнового стану і доходів, одержаних громадянами у 2014 році. У вказаний період громадяни зобов’язані подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), якщо протягом 2014 року вони, зокрема, отримували:

Детальніше...

 

Зміни до ставок оподаткування доходів фізичних осіб

Головне управління ДФС у Закарпатській області повідомляє, що Законом України від 28  грудня 2014 року №71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» змінено ставки оподаткування доходів фізичних осіб.

Детальніше...

 

Податкові новації для фізичних осіб – підприємців платників ЄСВ

Для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно базою нарахування єдиного внесу є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. За місяць, у якому отримано дохід (прибуток), сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Детальніше...

 

Маленькі колядники-щедрівники завітали в міжгірську податкову

14 січня українці святкують Старий Новий рік та Щедрий вечір. Традиція відвідувати податкову інспекцію щедрівниками започаткувалась кілька років тому. Не стало виключенням і цьогорічне зимове святкування, наповнене приємними враженнями і справжньою домашньою атмосферою.

Останнє оновлення (21 січня 2015)

Детальніше...

 

Торгові патенти скасовано

Одне із нововведень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VIII – скасування збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Відтак, із 1 січня 2015 року отримувати торгові патенти не доведеться.

Детальніше...

 

У 2015 році до РРО діють нові вимоги

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі доводить до відома користувачів РРО, що згідно Закону України від 06.07.1995 року  №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" з 1 січня 2015 року набула чинності наступна вимога: «Суб'єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднані.»

Детальніше...

 

Військовий збір у 2015 році сплачується за ставкою 1,5%

Сплату військового збору у 2015 році продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Ставка збору залишається незмінною – 1,5%.

Детальніше...

 

Про податкову соціальну пільгу в 2015 році

Верховна Рада України прийняла Закон України №76-VII від 28.12.2014р. "Про Державний бюджет України на 2015 рік", який надруковано в газеті «Голос України» від 31.12.2014р.

Детальніше...

 

Розпочато кампанію декларування доходів громадян

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі звертає увагу на те, що з 1 січня 2015 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2014 року. Деклараційна кампанія буде тривати до 1 травня 2015 року.

Детальніше...

 

25 грудня – останній день сплати рентної плати

Для платників рентної плати за транзитне  транспортування трубопроводами природного газу територією України; транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами територією України; транзитне  транспортування трубопроводами аміаку територією України останнім днем сплати авансового платежу за другу декаду місяця буде 25 грудня 2014 року.

Детальніше...

 

Євген Сима: «Чим більше віддаємо – тим більше отримуємо»

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера. Люди готуються до відзначення новорічно-різдвяних свят.

Детальніше...

 

Про туристичний збір

Платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Детальніше...

 

16 грудня – останній день подання заяви для переходу на сплату єдиного податку

Платники інших податків і зборів, які планують з І кварталу 2015 року перейти на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, повинні подати відповідну заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, останнім днем подання заяви таким платником є 16 грудня 2014 року.

Детальніше...

 

За яких умов ФОП можуть бути платниками ЄП другої групи

До платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку чи населенню, виробництво або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

Детальніше...

 

Особливості сплати єдиного внеску фізичними особами-підприємцями, що одночасно здійснюють незалежну професійну діяльність

Особа, яка є підприємцем та одночасно займається незалежною професійною діяльністю, є платником єдиного внеску як фізична особа-підприємець. Тобто, єдиний внесок фізична особа сплачує тільки з доходів, отриманих від здійснення підприємницької діяльності. При цьому, така особа не має обов’язку щодо обліку та сплати єдиного внеску із сум доходу, отриманого від її незалежної професійної діяльності.

Детальніше...

 

Дії платника ПДВ у разі відмови з боку продавця товарів чи послуг надати податкову накладну

У разі відмови продавця товарів/послуг надати податкову накладну або в разі порушення ним порядку її заповнення чи порядку реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації з ПДВ за звітний податковий період заяву із скаргою на такого постачальника. Ця заява є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 306 гостей на сайті