Неділя, 24 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Військовий збір в новій формі № 1ДФ відображається за І квартал 2015 року. Уточнюючі розрахунки за 2014 рік подавати не потрібно

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за І квартал 2015 року подається відповідно до  вимог наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» від 13.01.2015 р. № 4, який набрав чинності 1 квітня 2015 року.

Детальніше...

 

Щодо заповнення платниками податків окремих реквізитів та подання запитів до системи електронного адміністрування ПДВ у період дії тестового режиму

У зв’язку із надходженням численних звернень платників податків щодо заповнення реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість нагадуємо, що:

Детальніше...

 

Про право на податкову знижку ФО, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту

Згідно з пп. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, такі фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, як частина суми процентів, сплачених цим платником за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.

Детальніше...

 

Як оподатковується дохід фізичної особи при отриманні товару зі знижкою від юридичної особи

Сума знижки включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку виключно у випадку, якщо дана знижка носить індивідуальний (персональний) характер.

Детальніше...

 

Декларацію про майновий стан і доходи подали 35 міжгірчан

Станом на 25 березня 2015 року до Центру обслуговування платників ДПІ у Міжгірському районі звернулось 35 громадян, які подали декларації про майновий стан і доходи.

Детальніше...

 

Які документи необхідно подати платнику для отримання права на податкову знижку щодо частини суми процентів за іпотечним кредитом

Перелік:

- кредитного договору та нотаріально завіреного договору іпотеки;

- відповідних платіжних документів, в яких чітко визначено суму сплачених відсотків за користування іпотечним кредитом та прізвище, ім’я, по-батькові платника податку як платника цих процентів (рахунок з відбитком каси про перерахування коштів, платіжне доручення банку з відміткою про перерахування коштів);

Останнє оновлення (24 березня 2015)

Детальніше...

 

ГУ ДФС Закарпаття: в слід за новими правилами розроблено нові сервіси

З 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі накладні та розрахунки коригування кількісних та вартісних показників до неї. Це не залежить від суми ПДВ в одній податковій накладній та/або розрахунку коригування.

Детальніше...

 

До відома платників податків

Державна податкова інспекція у Міжгірському районі доводить до відома платників інформацію щодо заповнення платниками податків окремих реквізитів платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Детальніше...

 

Для забезпечення боєздатності України платники Міжгірщини сплатили більше 410 тис. грн. військового збору

За повідомленням фахівців відділу доходів і зборів з фізичних осіб Державної податкової інспекції у Міжгірському районі  надходження військового збору до державного бюджету за січень – лютий 2015 року склали 410,14 тис.грн.

Детальніше...

 

Здавали квартиру в оренду – задекларуйте отримані доходи

У разі, якщо громадянин – фізична особа у минулому році здавав в оренду комерційну чи житлову нерухомість громадянам, то податок на доходи фізичних осіб він повинен сплачувати щоквартально, а декларацію подати до 1 травня 2015 року.

Детальніше...

 

Отримали неоподаткований дохід - подайте декларацію про доходи

 

У рамках кампанії декларування доходів, котра розпочалася 1 січня, ДПІ у Міжгірському районі нагадує громадянам про виконання конституційного обов’язку з подачі річної податкової декларації про отримані та неоподатковані доходи.

Останнє оновлення (16 березня 2015)

Детальніше...

 

Порядок повернення торгових патентів та сплачених коштів з урахуванням внесених змін до податкового законодавства

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності скасовано Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі - Закон).

Детальніше...

 

15 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ НАБРАВ ЧИННОСТІ ЗУ «ПРО ТИМЧАСОВІ ЗАХОДИ НА ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ», ЯКИЙ БУВ ПРИЙНЯТИЙ 02 ВЕРЕСНЯ 2014 РОКУ

З 15 жовтня 2014 року вводиться мораторій на нарахування пені та/або штрафів на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися у період з 14 квітня 2014 року з населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася Антитерористична операція, а також юридичним особам та фізичним особам - підприємцям, що провадять (провадили) свою господарську діяльність на території населених пунктів, визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася Антитерористична операція.

Детальніше...

 

В січні надходження ЄСВ по Міжгірському району склали понад 4,5 млн грн

Про це повідомив в.о. начальника ДПІ у Міжгірському районі Євген Сима.

«Платниками Міжгірщини в січні 2015 року мобілізовано на рахунки спецфондів 4 млн 558 тис. грн надходжень єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», – зазначив керівник ДПІ.

Детальніше...

 

Туристичний збір – кошти місцевої скарбниці

На сьогодні в ДПІ у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області обліковується 44 платників туристичного збору, з них 24 юридичних осіб та 20 фізичних осіб-підприємців, які справляють туристичний збір за надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням.

Детальніше...

 

Порядок сплати ПДВ до бюджету з 01.01.2015 року

З урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон № 71), які набрали чинності з 1 січня 2015 року, система електронного адміністрування ПДВ запроваджується поетапно (п. 35 підр. 2 розд. ХХ ПКУ):

Детальніше...

 

Порядок обчислення та сплати транспортного податку

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» (далі – Закон 71), який набрав чинності з 01 січня 2015 року, запроваджено транспортний податок.

Детальніше...

 

Щоб подати декларацію – тиждень

Фізичні особи-підприємці «загальщики» повинні подати до інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи зі всіма додатками за підсумками календарного року. Останній день подання цієї податкової декларації за наслідками 2014 року – 9 лютого 2015 року.

Детальніше...

 

Про зміни у законодавстві щодо спрощеної системи оподаткування

Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” прийнято зміни щодо спрощеної системи оподаткування.

Детальніше...

 

Акцизний податок повинен відображатися у фіскальному чеку окремо

З 1 січня 2015 року відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» запроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів та одночасно скасовано збір на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 353 гостей на сайті