Неділя, 24 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

ДПІ в Міжгірському районі

Чи може орган ДФС надати фізичній особі довідку про те, що така особа не зареєстрована як ФОП

Відповідно до п. 1 ст. 1 Закону України «Про адміністративні послуги» від 06 вересня 2012 року № 5203 – VI із змінами та доповненнями (далі – Закон № 5203) адміністративна послуга - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону.

Останнє оновлення (06 листопада 2015)

Детальніше...

 

До уваги платників!

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ПРОПОНУЄ СКОРИСТАТИСЬ ЕЛЕКТРОННИМИ СЕРВІСАМИ

Останнє оновлення (22 вересня 2015)

Детальніше...

 

Єдиний соціальний внесок

Забезпечення своєчасних надходжень єдиного соціального внеску – один із основних напрямів роботи ДПІ у Міжгірському районі ГУ ДФС у Закарпатській області  Станом на 01 вересня  2015 року з початку поточного року платниками району  сплачено 49.5млн. грн ЄСВ, що більше на 3.5 млн.грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тобто навіть у складних економічних умовах надходження єдиного внеску стабільно перевищують минулорічні показники, динаміка надходжень єдиного соціального внеску залишається стабільною.

Останнє оновлення (11 вересня 2015)

Детальніше...

 

Шановні підприємці-платники податків!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Останнє оновлення (04 вересня 2015)

Детальніше...

 

Подання до органу ДФС Повідомлення про прийняття працівника на роботу

ДПІ у Міжгірському районі нагадує, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

Останнє оновлення (04 вересня 2015)

Детальніше...

 

ДФС запроваджує новий електронний сервіс

З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису». З 1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі.

Останнє оновлення (04 вересня 2015)

Детальніше...

 

Подання звітності в електронному вигляді. Переваги для платників податків при застосуванні електронної форми звітності

Підключення до системи подання податкової звітності в електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв'язку надає платнику податків низку суттєвих переваг, а саме: економію робочого часу, уникнення помилок, відсутність дублювання, гарантію оперативного поновлення форм податкової звітності, підтвердження отримання звітності, конфіденційність.

Податкові документи в електронному вигляді можуть бути надіслані до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв'язку в будь-який зручний для платника податків час, за звітні періоди у терміни, визначені законодавством для відповідних податкових документів.

Останнє оновлення (04 вересня 2015)

 

«Податки очима дітей»

Протягом січня-серпня поточного року проходить Всеукраїнський дитячий конкурс «Майбутнє країни у мріях дитини», який є продовженням  акції «Податки очима дітей», започаткованої десять років тому Державною податковою службою України. Проведення Всеукраїнського конкурсу це одна з важливих форм співпраці податкових органів з громадськістю, яка дає змогу великій кількості дітей з одного боку опанувати податкові ази, а з іншого - реалізувати свої творчі здібності в прозі, поезії, у сфері образотворчого і прикладного мистецтва.

Детальніше...

 

Про безалкогольне пиво і 5 відсотковий акцизний податок

Пиво – це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами (товарна група 2203 згідно УКТ ЗЕД).

Детальніше...

 

Як діяти платнику податку у разі виходу з ладу РРО?

Основними причинами, які можуть призвести до виведення з ладу реєстратора розрахункових операцій є несправність, відсутність зв’язку та електропостачання господарської одиниці де його розміщено.

Детальніше...

 

Закарпатцям про іноземні доходи, які треба задекларувати

Якщо громадянин України шляхом тимчасової роботи за кордоном чи в інший спосіб отримує іноземні доходи, то сума таких доходів включається до його загального річного оподатковуваного доходу. У такому випадку громадянин зобов’язаний подати річну податкову декларацію за наслідками звітного року та сплатити податок на доходи фізичних осіб за ставками 15 чи 17% (за 2014 рік).

Детальніше...

 

Кампанія «Декларування доходів громадян – 2015» триватиме до 1 травня 2015 року

Питання: Чи необхідно фізичній особі подавати річну декларацію про майновий стан і доходи, якщо вона протягом звітного року отримувала доходи від декількох податкових агентів?

Останнє оновлення (22 квітня 2015)

Детальніше...

 

Розрахунок коригування до податкової накладної, що виписана покупцю – неплатнику ПДВ потрібно реєструвати в ЄРПН

Відповідно до п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженного Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246

Детальніше...

 

Єдинники, зареєструвавши РРО до 30 червня 2015 року, звільнятимуться від перевірок до 2017 року

ДПІ у Міжгірськоиму районі нагадує, що відповідно до пункту 296.10 Податкового кодексу України платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи – підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

Детальніше...

 

Виплата заробітної плати нижче мінімальної на контролі податківців

Сьогодні  під головуванням  начальника ДПІ у Міжгірському  районі Євгена Сими проведено зустріч з керівниками підприємств, які впродовж тривалого часу виплачують заробітну плату нижче мінімально законодавчо встановленого рівня.

Детальніше...

 

Хто є платником екологічного податку з 01.01.2015 року

Відповідно до п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

Останнє оновлення (16 квітня 2015)

Детальніше...

 

До уваги фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку третьої групи!

 

Згідно із абз.2 п.46.6 ст.46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Останнє оновлення (15 квітня 2015)

Детальніше...

 

Проведено І етап конкурсу „ Майбутнє країни – у мріях дитини”

Одним із пріоритетів у діяльності Державної фіскальної служби є робота з молоддю. Стратегічна мета такої роботи –формування у молодого покоління податкової та митної культури. Саме під час таких заходів для дітей та юнацтва будуються майбутні відносини між державою та її громадянами.

Детальніше...

 

Право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні роки не переноситься

В підпункті 166.1.1 пункту 166.1 статті 166 Податкового кодексу України зазначається, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Детальніше...

 

Застосування РРО фізичними особами

Законом України від 28.12.2014 р. № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі  - Закон) внесено зміни до підпункту 296.10 статті 296 Кодексу та  зазначено, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 459 гостей на сайті