Понеділок, 18 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

1. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ У ВІДОМОСТЯХ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, ЯКА БУЛА ДОПУЩЕНА НЕ З ВИНИ ОРГАНУ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ЙОГО ВЕДЕННЯ

Останнє оновлення (12 квітня 2013)

Детальніше...

 

Паювання земель району

У відповідності до чинного законодавства у районі розпайовано землі колективної власності - 13 КСГП, загальною площею 10,6 тис.га. Виготовлено і вручено сертифікати  9239 громадянам. Середній розмір земельної частки (пай) по району складає 1,15 умовно-кадастрових гектарів від 0,06 до 2,15 ум.кад.га.

Станом на 01.03.2013 року виготовлено 6258 державних актів, що становить 69% від вручених сертифікатів.    Всі власники земельних паїв господарюють самостійно, без створення юридичної особи . Земельна частка (пай) у районі в основному складається  із трьох окремих земельних ділянок, але  і зустрічається  в сільрадах  із шести і більше, що значно ускладнює процес виділення в натурі, та збільшує кількість державних актів.

Останнє оновлення (19 березня 2013)

Детальніше...

 

Проведено засідання "круглого столу" з питань взаємодії у земельній сфері

В  зв’язку  з введенням в дію Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  який набрав чинності з 01 січня 2013 року, реєстрація землі  та прав власності  на неї розділені між  двома відомствами. Від нині Держземагентство України реєструє земельні ділянки у кадастрі та надає витяги земельного кадастру.  А Укрдержреєстр реєструє права власності на землю, в тому числі договори оренди, купівлі-продажу, міни, успадкування, тощо. У зв’язку з нововведенням начальником відділу Держземагентства у Міжгірському районі Шовак О.В. проведене засідання круглого столу за участю начальника реєстраційної служби Міжгірського районного управління юстиції – Цімботи В.І., державного нотаріуса – Турчин В.Ф. та приватних нотаріусів Міжгірського районного нотаріального округу Закарпатської області, в ході якого обговорено питання взаємодії державних кадастрових реєстраторів, державних реєстраторів прав та нотаріусів.

Останнє оновлення (05 березня 2013)

Детальніше...

 

Особливості реєстрації права власності на земельні ділянки

З 1 січня 2013 року набрали чинності Закони України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих актів» та «Про державний земельний кадастр», постанови КМУ від. № 1051 від 17.10.2012 р.

Згідно з введеним в дію Законодавством з 01.01. 2013 року впроваджується ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно як єдиної державної інформаційної системи, яка має містити відомості про права на нерухоме майно, їх обтяження, а також про об’єкти та суб’єктів цих прав.

Останнє оновлення (08 лютого 2013)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 43 гостей на сайті