Понеділок, 18 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

Стан ведення Державного земельного кадастру, відділу Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області

За період з  01.01.2014р., по 28.02.2014р., до відділу Держземагентства у Міжгірському районі надійшло та внесено в автоматизовану систему Державного земельного кадастру 177 заяв на реєстрацію земельної ділянки, 115 заяв про надання витягу з Державного земельного кадастру, 4 заяви на внесення змін про зареєстровані земельні ділянки.      Відповідно до поданих заяв  до відділу Держземагентства у Міжгірському районі станом  на 28.02.2014року, державні кадастрові реєстратори здійснили реєстрацію 177 земельної ділянки (відкрили поземельні книги та присвоїли кадастрові номери), надали 115 витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, внесли зміни до Державного земельного кадастру по 4 земельній ділянці.

 

Стан ведення Державного земельного кадастру, відділу Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області

Протягом 2013 року до відділу Держземагентства у Міжгірському районі надійшло та внесено в автоматизовану систему Державного земельного кадастру 1714 заяви на реєстрацію земельної ділянки, 521 заяв про надання витягу з Державного земельного кадастру, 23 заяву на внесення змін про зареєстровані земельні ділянки, 4 заяви про державну реєстрацію обмежень у використанні земель, 3 заяви на виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Останнє оновлення (11 лютого 2014)

Детальніше...

 

Нарада із спеціалістами - землевпорядниками району

31 січня  2014 року  в малому залі засідань Міжгірської районної ради відбулася нарада з спеціалістами-землевпорядниками за участі спеціалістів відділу Держземагенства у Міжгірському районі Закарпатської області, яку провів начальник відділу Держземагентства у Міжгірському районі – Шовак Олександр Васильович.

Детальніше...

 

ПОРЯДОК організації робіт та методика розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)

1. Цей Порядок визначає процедуру розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) згідно з проектом землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) (далі - проект).

Детальніше...

 

До уваги землевласників та землекористувачів земельних ділянок!

Державне агентство земельних ресурсів України на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 106 гостей на сайті