Понеділок, 18 Лютий 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Земельні відносини

До відома громадян району !

З 15 грудня 2014 року  відділ Держземагентства у Міжгірському районі  Закарпатської області, проводить прийом громадян у приміщенні центру надання адміністративних  послуг  у  Міжгірської РДА каб. 109, (І-й поверх).

 

До відома жителів району!

На виконання листа Головного управління Держземагентства у Закарпатській області № 23-7-0.9-7771/2-14 від 03.11.2014 року повідомляємо , що   номер   гарячої   лінії   Держземагентства   України  змінено  на  новий  0-800-502-528.

 

Відділ Держземагентства у  Міжгірському районі

 

Доручення Володимира Гройсмана - забезпечити прозорість земельних відносин та розширити повноваження місцевих рад

Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органів місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.

Детальніше...

 

Громадянам спростили переведення садових та дачних будиночків в житлові для реєстрації в них місця проживання

Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон №1673-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання", від 02.09.2014року.

Детальніше...

 

Повідомлення

Відділ Держземагентства у Міжгірському районі Закарпатської області повідомляє, що надання адміністративних послуг через ЦНАП розпочнеться з 01.01.2015року на підставі підписаної угоди між відділом та Міжгірською РДА.

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 87 гостей на сайті