Субота, 25 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Державна сімейна політика. Правова допомога

Почесне звання України „Мати-героїня” присвоєно 4 багатодітним жінкам Міжгірщини

Указом Президента України 06 травня 2019 року № 190/2019 наступним 4 багатодітним жінкам Міжгірщини присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”:

ВОРОБЕЦЬ Оксані Андріївні – матері десяти дітей, с.Ізки,

КОПОЛОВЕЦЬ Ользі Федорівні – матері п’яти дітей, с.Верхній Студений,

КРАСНЯНИК Ірині Миколаївні – матері п’яти дітей, с.Син.Поляна,

Останнє оновлення (24 травня 2019)

Детальніше...

 

Порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до ДПУ „МДЦ „Артек”” та ДП „УДЦ „Молода гвардія””

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей у ДПУ МДЦ „Артек” і ДП „УДЦ „Молода гвардія””, Міністерством соціальної політики України видано наказ 27.06.2018 № 938 „Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України „Міжнародний дитячий центр „Артек” і державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів”.

Детальніше...

 

Програма особистісного та професійного розвитку „Державотворець”

З метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізуватимуть програму особистісного та професійного розвитку „Державотворець”.

Останнє оновлення (07 травня 2019)

Детальніше...

 

„Лабіринт” сімейних негараздів – як пастка домашнього насильства

Проблема домашнього насильства, на жаль, дедалі частіше стає, так би мовити, „популярною” серед різних верств населення.

Напевно, у стрімкому ритмі цивілізації більшість наших громадян не встигають призвичаїтися до тих чи інших суспільних змін. Часом здається, що здебільшого домашнє насильство скоюють на фоні важкого матеріального становища сімей. Можливо, іноді це і є причиною, але не завжди.

Останнє оновлення (26 лютого 2019)

Детальніше...

 

Питання запобігання та протидії домашньому насильству, жорсткого поводження з дітьми обговорено в ході наради за участі практичних психологів та соціальних педагогів

13 лютого 2019 року відбулася нарада із практичними психологами та соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів району за участі відділу освіти (представник – Чепара Н.М.), сектору сім’ї та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації з приводу здійснення спільних заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, зокрема – жорсткому поводженню з дітьми, та протидії торгівлі людьми.

Останнє оновлення (18 лютого 2019)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 339 гостей на сайті