П'ятниця, 20 Липень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Міжгірський районний відділ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій нагадує громадянам Міжгірщини про Правила поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща

У зв'язку з цим, Міжгірський РВ УДСНС України у Закарпатській області повідомляє, що внаслідок аномально-холодної погоди, яка тримається на протязі останніх двох місяців, лід на водоймах району набрав достатньої міцності, а частково лід під шаром снігу є слабким. Відповідно, звертаємося до мешканців та гостей районну з проханням не виходити на лід під час святкування Водохреща традиційне занурення у воду здійснювати тільки у спеціально підготовлених місцях.

Рятувальники закликають громадян відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку "101" або швидку допомогу за номером 103.

Останнє оновлення (19 січня 2017)

 

Щоб не допустити пожеж та загорань на об’єктах, суб’єктах господарювання.

Міжгірський районний відділ наголошує на відповідальності керівників за стан пожежної та техногенної безпеки їх об’єктів. Проаналізувавши ситуацію з пожежами у районі протягом 2016 року та поточного 2017 року свідчить про тенденцію до збільшення кількості пожеж на об’єктах суб’єктах господарювання.

Останнє оновлення (19 січня 2017)

Детальніше...

 

Міжгірський район: рятувальники консультували мешканців с. Колочава, як запобігати пожежам

Як запобігти біді в помешканнях, рятувальники Міжгірського району пояснювали жителям с. Колочава. 18 серпня працівниками Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області спільно з органом місцевого самоврядування та управлінням соціального захисту населення здійснено пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора та об’єктів соціально-культурної сфери на території даного населеного пункту.

Останнє оновлення (29 серпня 2016)

Детальніше...

 

Будьте обережні під час спалювання сухої трави!

Міжгірський районний відділ Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області просить громадян Міжгірщини, приводячи до ладу свої присадибні ділянки, при спалюванні сухої трави бути уважними і обережними. Людям слід розуміти, що для виникнення пожежі достатньо необережно кинутого недопалку чи сірника або необережного поводження з вогнем при розведенні багаття, що може призвести до непоправних наслідків: знищення будівель, матеріальних цінностей та травмування людей. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок час набирають великих розмірів.

Останнє оновлення (20 липня 2016)

Детальніше...

 

Відпочивай на воді з розумом

У спекотну погоду більшість мешканців міст та сіл намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах.

Останнє оновлення (30 червня 2016)

Детальніше...

 
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 63 гостей на сайті