Неділя, 21 Жовтень 2018
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Міжгірським районним відділом проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення

З метою якомога ширше проінформувати громадян про правила пожежної безпеки, аби у подальшому зменшити кількість випадків виникнення загорань у населеному пункті, працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області 15 березня 2017 року здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Міжгір’я.

Останнє оновлення (16 червня 2017)

Детальніше...

 

ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ !

Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді  спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Серед основних причин загибелі на воді є невміння плавати та купання дітей без нагляду дорослих. Тому шановні Міжгірчани та гості, просимо Вас дотримуватися комплексу правил безпеки під час літнього відпочинку.

Останнє оновлення (12 червня 2017)

Детальніше...

 

Школярі місцевої загальноосвітньої школи №1 завітали в гості рятувальників

В рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», 25 травня учні місцевої загальноосвітньої школи №1 завітали в гості до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Маленьким гостям було проведено екскурсію приміщеннями пожежно-рятувальної частини.

Останнє оновлення (26 травня 2017)

Детальніше...

 

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

19 травня 2017 року співробітники Міжгірського РВ УДСНС України у Закарпатській області провели акцію: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів 7-8 класів Вучківського навчально-виховного

Останнє оновлення (22 травня 2017)

Детальніше...

 

МІЖГІРСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ РЕЙДОВІ ВІДПРАЦЮВАННЯ У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

 

Усі полюбляють відпочивати на природі, при цьому не всі дотримуються елементарних правил пожежної безпеки поведінки у лісі, що у свою чергу може призвести до лісової пожежі. З метою забезпечення контролю за станом пожежної безпеки у лісах та екосистемах Міжгірського району, 18 травня рятувальники разом з представниками ДП «Лісового господарства» провели рейдові профілактичні відпрацювання в лісових масивах району. Під час рейду було проведено профілактичні бесіди з громадянами щодо заборони розведення багаття в лісах та роз’яснено правила пожежної безпеки в лісі. Рятувальники закликають громадян бути свідомими щодо збереження лісових масивів та екосистем нашого району. Бути вкрай обережними в суху пору року під час відпочинку поблизу лісових масивів, ні в якому разі не розводити та не залишати без нагляду багаття, не забувати нагадувати своїм дітям, про небезпеку пустощів з вогнем та наслідки від цього.

Міжгірський РВ УДСНС

України у Закарпатській області

 

Останнє оновлення (18 травня 2017)

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 178 гостей на сайті