Понеділок, 27 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

28 вересня працівниками  ДПРП (с. Пилипець) ДПРЧ-4 було проведено акцію Запобігти врятувати допомогти. У рамках проведення акції до пожежно-рятувального посту с. Пилипець завітали учні 6-8 класів Пилипецької спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів.

Детальніше...

 

Міжгірські рятувальники продовжують навчати дорослих і малих правилам безпеки життєдіяльності

Проведення просвітницько-профілактичної роботи рятувальниками Міжгір’я серед громадян є одним із методів боротьби з пожежами та загибеллю чи травмуванням на них людей.

Детальніше...

 

ПАМ'ЯТКА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на літньо-осінній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

Детальніше...

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІЖГІРСЬКОГО РАЙОНУ

Міжгірський РВ УДСНС України у Закарпатській області інформує Вас щодо поводження з грибами.Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Детальніше...

 

Рятувальники та поліцейські спільно запобігають загибелі людей на вод

Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне, особливо зараз  під час купального сезону. Тож, аби попередити загибель людей внаслідок незнання та недотримання правил поведінки, 22 серпня рятувальники, спільно з представниками поліції провели профілактичні рейди у місцях відпочинку людей на водних об’єктах. Здебільшого намагались відвідати стихійні, але улюблені місця відпочинку громадян, адже за статистикою саме там гинуть люди.

Останнє оновлення (23 серпня 2018)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 212 гостей на сайті