Вівторок, 21 Листопад 2017
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Рятувальники навчали правилам безпеки мешканців Синевира

21 червня 2017 року о 10 годині працівниками Міжгірського РВ УДСНС проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту села Синевир, де налічується 5 тисяч населення.

Останнє оновлення (22 червня 2017)

Детальніше...

 

ОБЕРЕЖНО ЗМІЇ!

Із настанням теплої погоди, збільшується кількість бажаючих відпочивати на природі, саме в цей період частішають випадки коли змії нападають на людей.

Останнє оновлення (19 червня 2017)

Детальніше...

 

Міжгірським районним відділом проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення

З метою якомога ширше проінформувати громадян про правила пожежної безпеки, аби у подальшому зменшити кількість випадків виникнення загорань у населеному пункті, працівники Міжгірського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області 15 березня 2017 року здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання смт. Міжгір’я.

Останнє оновлення (16 червня 2017)

Детальніше...

 

ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ !

Найбільш чудовий відпочинок улітку - відпочинок на воді. Окрім того вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді  спокійно і впевнено. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією. Серед основних причин загибелі на воді є невміння плавати та купання дітей без нагляду дорослих. Тому шановні Міжгірчани та гості, просимо Вас дотримуватися комплексу правил безпеки під час літнього відпочинку.

Останнє оновлення (12 червня 2017)

Детальніше...

 

Школярі місцевої загальноосвітньої школи №1 завітали в гості рятувальників

В рамках проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», 25 травня учні місцевої загальноосвітньої школи №1 завітали в гості до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини. Маленьким гостям було проведено екскурсію приміщеннями пожежно-рятувальної частини.

Останнє оновлення (26 травня 2017)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 20 гостей на сайті