Понеділок, 27 Травень 2019
Головне меню
Транслятор
Ukrainian English Russian
Пошук
Повідомлення про корупцію
Банер
Зміни одне життя - Україна
Банер

Служба 101

Спалювання сухої трави заборонене і небезпечне

З настанням перших теплих днів люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття, що завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору. Міжгірський районний відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області попереджає громадян, що заборонено спалювання сухої рослинності та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

Останнє оновлення (05 квітня 2019)

Детальніше...

 

На екскурсію до пожежної частини в смт.Міжгір’ї завітали учні Репинського НВК

26 березня  учні Репинського навчально-виховного комплексу завітали до 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, що в смт. Міжгір’я.

Рятувальники провели для них пізнавальну екскурсію, під час якої присутні дізналися про правила пожежної безпеки й способи гасіння пожеж.

Детальніше...

 

Міжгірські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для найменших вихованців районного центру

З метою навчання молодого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки, 21 березня на території 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт. Міжгір’я рятувальники провели для вихованці місцевого дошкільного навчального закладу №3  громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Тут фахівці ДСНС розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей призводять до пожеж, нагадали правила безпечного поводження у побуті та на вулиці. Особлива увага малечі акцентувалася на правильній поведінці під час відпочинку на природі, виявленні вибухонебезпечних предметів та при виникненні пожеж у побуті. В ході акції вихованці із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг вогнеборців та ознайомлювались з пожежно-рятувальною технікою. Діти фактично засипали вогнеборців всілякими запитаннями, особливо їх цікавила будова червоно-білого автомобіля та характеристика наявного там "начиння".

Останнє оновлення (22 березня 2019)

Детальніше...

 

Продовжуються перевірки об'єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці

Впродовж березня працівники Міжгірського РВ продовжують перевірки об’єктів, на яких будуть розташовані виборчі дільниці. В ході перевірок працівники ДСНС звертають увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, відповідність вимогам пожежної безпеки шляхів евакуації та електрообладнання.

Останнє оновлення (22 березня 2019)

Детальніше...

 

Будьте обережні під час спалювання сухої трави!

Міжгірський районний відділ Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області просить громадян Міжгірщини, приводячи до ладу свої присадибні ділянки, при спалюванні сухої трави бути уважними і обережними. Людям слід розуміти,

Детальніше...

 
Більше статтей...
Новини Міжгірщини
Банер
Місцеві вибори 2015
Банер
Електронне звернення
Банер
Для громадян з порушенням слуху
Банер
Офіційні веб-портали

1

12

в

Обласна "Гаряча лінія"
Банер
Календар новин
Держенергоефективність України
Банер
Банер
Статистика
На даний момент 208 гостей на сайті