Понеділок, 06 Липень 2020

Шановні краяни!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня Конституції та 75-ї річниці входження Закарпаття до складу України!

Пройшло уже 24 роки з часу, коли Верховна Рада України прийняла Основний Закон нашої держави, яким закріплені права і обов’язки громадян, найважливіші національні принципи становлення суверенної України. Наше рідне багатонаціональне Закарпаття завжди було і є невід’ємною частиною єдиної України, і наші земляки завжди докладали всіх можливих зусиль для зміцнення державності.

На жаль, в сучасних реаліях, де на перший план виходить боротьба із пандемією, мусимо обмежитися щодо багатолюдних святкувань.

Водночас, з нагоди доленосних для усіх  свят від щирого серця бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру, щастя і родинного благополуччя!

В.о. голови райдержадміністрації    І.БОБОНИЧ

Останнє оновлення (27 червня 2020)

Правова допомога